Lyca Mobile opinieLycamobile jest wirtualnym operatorem, powstałym w 2011 roku. Sama firma, założona w Wielkiej Brytanii działa w blisko 19 krajach na całym świecie, dostarczając swoje usługi prawie 30 mln Klientów. w Polsce, operator działa dzięki udostępnionej infrastrukturze od sieci PLUS. Podobnie, jak wielu innych, wirtualnych operatorów, tak i ten skupia się na ofercie w systemie pre-paid. Choć wielu ludziom marka jest całkowicie nieznana, Lycamobile stale poszerza swoją ofertę, by docierać do ludzi decydowanych i chętnych. Duża ilość pakietów, spora różnorodność, czyli wszystko, co może zachęcić do korzystania z jego usług.

Lycamobile opinie

LYCAMOBILE opinie klientów
2.4
Opinie o ofercie
1.8
Jakość obsługi
2.8
Cena
1.9
Zasięg sieci
Opinii (18 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Pakiet „Do wszystkich” w Lycamobile

Seria pakietów „Do wszystkich” to kilka, zróżnicowanych propozycji, które dedykowane są osobom wymagającym o jasno sprecyzowanych oczekiwaniach. Najtańsza opcja Do wszystkich XS to 100 darmowych minut i smsów do wszystkich ora 1 GB internetu, za 10 zł miesięcznie.

Wraz ze wzrostem opłat, użytkownik Lycamobile może wybrać spośród oferty S, M, L, XL, z czego ostatnia oferta jest najbardziej rozbudowana i pozwala na korzystanie niemalże bez żadnych ograniczeń. Opłaty miesięczne, w zależności od wybranej opcji wahają się od 10 zł do 49 zł, co stanowi konkurencję dla innych ofert na kartę.

Pakiet „Wszystko w jednym”

Pięć propozycji od Lycamobile, oznaczonych literami M, L, XL, XXL, XXXL to „Wszystko w jednym” a więc posiadanie braku limitów w połączeniach głosowych, wysyłaniu smsów czy mmsów oraz szeroki transfer internetu, dostępny na wyciągnięcie ręki.

Dodatkowo operator Lycamobile zachęca do przeniesienia numeru, proponując ciekawe bonusy i dodatki. Co więcej, posiadając numer w Lycamobile użytkownik może samodzielnie modyfikować swój plan taryfowy, poprzez wiele pakietów jednorazowych i cyklicznych, zwiększających codzienne możliwości. Koncepcja idealna dla ludzi często zmieniających zdanie.