Słuchawki gratis do każdego Huawei w Play

Jeśli zdecydujemy się na zakup dowolnego modelu telefonu marki Huawei w Play to otrzymamy gratis bezprzewodowe słuchawki. Warto wiedzieć, że promocja jest dostępna tylko i wyłącznie online.

Szeroka oferta telefonów Huawei w Play

Do naszej dyspozycji jest kilkanaście modeli Huawei. Wybór jest naprawdę szeroki – od telefonów z najniższej półki, aż po te naprawdę bardzo dobrej jakości smartfony, które zapewnią nam najwyższy komfort podczas codziennego użytkowania. Oferta z słuchawkami dotyczy zakupu nie tylko na abonament, ale także bez umowy.

Przykładowa oferta abonamentowa w Play prezentuje się następująco:

  • Miesięczna opłata za abonament wynosi 100 zł, a umowa podpisywana jest na 24 miesiące.
  • W ramach abonamentu każdy z nas otrzymuje nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe. Podobnie jest z wiadomościami sms i mms.
  • Do dyspozycji mamy 35 GB transferu danych na terenie naszego kraju oraz 5,9 GB w krajach Unii Europejskiej.

Wracając do możliwych wyborów, jeśli chodzi o telefon to dostępne są dla nas nawet te najnowsze modele tego producenta – P30 i P30 Pro. Model oferowanych przez operatora słuchawek w gratisie to Huawei AM61. Takie słuchawki mogą nam się przydać podczas codziennie wykonywanych przez nas czynności. Otrzymamy je zupełnie za darmo wraz z wybranym urządzeniem.