Plus – LG K50 z czapką zimową w prezencie

Od wczoraj na zewnątrz panują niskie temperatury. Zmusza to nas do wyciągnięcia z szafy cieplejszych ubrań. Jednak możemy skorzystać z promocji u jednego z operatorów i otrzymać zupełnie za darmo czapkę zimową. Co zrobić, aby stać się jej właścicielem? Wystarczy tylko zdecydować się na abonament w Plusie lub Plushu wraz ze smartfonem LG K50. Przykładowe oferty prezentują się w następujący sposób.

Plus – abonament

Zaczynając od sieci Plus w ramach abonamentu otrzymamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. Do tego dostaniemy pakiet Internetu. W kraju mamy do wykorzystanie 2 GB transferu danych natomiast za granicą jest to 2,5 GB. Taką ofertę wraz ze wspomnianym urządzenie możemy dostać już od 55 zł miesięcznie. Umowę standardowo podpisujemy na okres 2 lat.

Plush – abonament

W Plushu z kolei mamy do dyspozycji również wszystko nielimitowane – rozmowy, sms i mms do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Różnica polega na ilości Internetu w ofercie. Będzie to aż 15 GB na terenie naszego kraju i 2,5 GB w krajach Unii Europejskiej. Podobnie jak w sieci Plus umowa obowiązuje nas tutaj także przez 2 lata. Abonament może być ”nasz” już od 50 zł miesięcznie.

Czapka za darmo

Aby otrzymać czapkę jest jeszcze jeden warunek – telefon musi zostać zarejestrowany na stronie LG do dnia 8 grudnia. Cała promocja trwa od 7 października do 30 listopada. LG K50 dostępny jest u operatorów w dwóch kolorach. Czapka jest idealnym pomysłem na nadchodzące zimne dni. Mamy sporo czasu, aby dokonać rejestracji produktu, dlatego warto to zrobić i cieszyć się atrakcyjnym prezentem