Plus – darmowe 6 miesięcy dla firm na abonament

Prowadzisz własną firmę i nie masz pomysłu, na którego operatora się zdecydować? Aktualnie w sieci Plus dostępna jest niezwykle atrakcyjna oferta. Otrzymamy pół roku abonamentu za darmo, a do tego gratis dwie nowe usługi oferowane przez dostawcę. Są to: Centralka Firmy oraz Doradca Biznesowy. Dostępne są one w abonamentach mieszczących się pomiędzy 30, a 50 zł netto. Z kolei wraz z podatkiem VAT ceny te kształtują się następująco – 36,90-61,50 zł.

Plus – pół roku za darmo

Umowę podpisujemy standardowo na okres 2 lat, jednak jak już wcześniej wspomniałem pierwsze pół roku dla osób, które prowadzą własną działalność jest darmowe. Gdyby tego było mało jest możliwość, aby jeszcze bardziej obniżyć koszty rachunków. Wystarczy tylko być klientem Plusa lub Cyfrowego Polsatu. Właśnie wtedy każdy z nas otrzyma zniżkę wynoszącą 10 zł netto na każdym planie.

Plus – co w abonamencie?

Jeśli chodzi o zakres abonamentów w Plusie to w każdym z nich do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy oraz wiadomości w kraju oraz za granicą. Ponadto dostaniemy paczkę Internetu – 7, 12 lub 15 GB na pełnej prędkości. Decydując się na jeden z dwóch droższych abonamentów możemy liczyć jeszcze na darmowe minuty na rozmowy międzynarodowe, a będzie to odpowiednio – 120 lub 240 minut.

Warto dodać, że z promocji mogą skorzystać zarówno Ci, którzy przenoszą swój numer jak i te osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług Plusa. Opinie o Plusie są bardzo zróżnicowane, warto zapoznać się z komentarzami Klientów, którzy korzystają z usług sieci.

Trzeba przyznać, iż pół roku darmowego abonamentu to całkiem sporo i przez ten czas pozwoli nam to zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.