Plus promocja – 6 GB za darmo w abonamencie, na kartę i MIX!

W związku ze zdobyciem brązowego medalu na Mistrzostwach Europy przez polskich siatkarzy dla klientów Plusa został przygotowana krótkoterminowa promocja. Każdy z klientów tej sieci może otrzymać 6 GB Internetu zupełnie za darmo. Dotyczy to ofert na kartę, abonament oraz mix.

Plus – przykładowy abonament objęty promocją

W przykładowym abonamencie od Plusa otrzymamy 200 minut na połączenia komórkowe i stacjonarne. Wiadomości sms i mms będą bez limitu, a ponadto do naszej dyspozycji będzie jeszcze pakiet Internetu – 2 GB w kraju oraz 2,5 GB w krajach Unii Europejskiej. Jest to abonament Plus MIX, którego miesięczny koszt wynosi 30 zł. Umowę w tym przypadku musimy podpisać na okres 2 lat. Co należy zrobić, aby otrzymać taki pakiet danych komórkowych?

Plus – aktywacja pakietu

Nic prostszego – trzeba tylko wysłać darmowego sms-a pod numer: 80404 o treści: ”SIATKA”. Warto pamiętać o tym, iż powyższy pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu jego aktywacji. Jeśli jesteśmy w sieci Plus na kartę otrzymamy go w ciągu 24 godzin, z kolei użytkownicy na abonament i w ofercie mix będą mieć go do swojej dyspozycji w kolejnym okresie rozliczeniowym. Co ciekawe pakiet ten jest dostępny również dla klientów, którzy korzystają z nieco starszych ofert Plusa takich jak Simplus, Sami Swoi czy 36i6. Szkoda by było nie skorzystać z takiego darmowego pakietu, dlatego warto się pospieszyć i aktywować go jak najszybciej.