Wraz z biegiem czasu u większości operatorów pojawiają się nowe oferty. Nie tylko, jeśli chodzi o sam abonament, ale także o nowe urządzenia dostępne wraz z abonamentem. Jeden z najbardziej popularnych polskich operatorów – Play oferuje nam absolutną nowość pochodzącą od chińskiego producenta. Mowa tutaj o telefonie o nazwie Oppo Reno.

Oppo Reno – Nowość w sieci Play

Oppo Reno to nowoczesny smartfon, który na polskich rynku zyskuje coraz większą popularność i naprawdę warto się na niego zdecydować. Mamy możliwość zamówienia tego telefonu w przedsprzedaży bez umowy lub też w abonamencie Play.

Atrakcyjny gadżet

Warto zdecydować się na ten krok bezpośrednio w salonie Play, gdyż do telefonu otrzymamy jeszcze gadżet firmy JBL. Jak wygląda zakup tego telefonu w Play? Telefon ten bez umowy oraz bez simlocka kosztuje u operatora 2199 zł. Płatność tę można rozłożyć na 10 równych rat 0%, dzięki czemu miesięcznie będziemy musieli płacić 219,90 zł.

Warunki umowy

Jeśli, jednak zdecydujemy się na zakup telefonu na umowę wraz z abonamentem Play przygotował dla nas niezwykle atrakcyjne oferty i od nas zależy, na którą z nich się zdecydujemy. Jedna z nich prezentuje się w następujący sposób. Możemy podpisać umowę na 24 miesiące i płacić miesięcznie po 110 zł. Całkowita wartość umowy to 3519 zł. W abonamencie będziemy mieć połączenia na telefony komórkowe do wszystkich sieci bez limitu, połączenia na telefony stacjonarne również bez limitu. Ponadto SMS-y i MMS-y także bez limitu. Oczywiście otrzymamy także transfer danych komórkowych w wysokości 30 GB na terenie naszego kraju oraz 1 GB w całej Unii Europejskiej. To ile będziemy płacić miesięcznie uzależnione jest od tego jak dużo zapłacimy przy podpisywaniu umowy. Rozkłada się to w następujący sposób:

– 1 zł na start – 160 zł miesięcznie,

– 719 zł na start – 120 zł miesięcznie,

– 1069 zł na start – 100 zł miesięcznie,

– 1469 zł na start – 80 zł miesięcznie,

– 1679 zł na start – 70 zł miesięcznie.

Umowa zawsze podpisywana jest na 24 miesiące. Natomiast, dzięki pakietowi Solo L mamy nielimitowane rozmowy sms oraz paczkę Internetu. Bardzo ciekawym, a zarazem nowoczesnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o sam telefon jest wysuwający się z obudowy aparat do selfie. Mamy w nim także 6 GB pamięci RAM. Urządzenie posiada atrakcyjny design oraz niezwykle pojemną baterię.

Tymczasem dostępny jest już najnowszy model czyli Oppo Reno 2.