W ofercie fioletowego operatora można znaleźć ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, duetów czy rodzin oraz firm. Szczególnym zainteresowaniem najmłodszych i tych nieco starszych cieszą się nowe zestawy Junior Box.

Na atrakcyjność oferty Junior Box od Play składa się nie tylko nowoczesny smartfon, ale również przystępne warunki umowy. Mówiąc o tej taryfie nie można zapominać również o nowoczesnych gadżetach, które stanowią integralną część każdego zestawu. Najczęściej klient może wybrać spośród dwóch produktów ten, który bardziej przypadnie do gustu młodemu użytkownikowi. W wiosennej odsłonie fioletowy operator oferuje bezprzewodowy głośnik MX 680 BARVA lub Smartband Huwawei Band 2.

Oferta Junior Box dostępna jest w planie taryfowym elastyczna formuła MIX. Cena całego zestawu jest uzależniona od jego wartości oraz wysokości doładowań w Play, które mogą być zróżnicowane w zależności od danego okresu zaliczeniowego. Decydując się na wybór Junior Box i podpisując dokumenty klient zobowiązuje się do 24 regularnych doładowań.

Szeroka gama smartfonów i atrakcyjne warunki umowy dostępne od zaraz!

Nowe zestawy Junior Box obfitują w wiele niespodzianek. Decydując się na tę ofertę użytkownik może wybrać smartfon dla siebie z szerokiej oferty dostępnych urządzeń znanych i cenionych producentów takich jak Nokia czy Huwawei. Ostateczna cena zestawu oraz opłata, którą trzeba zapłacić na start, jest zróżnicowana i zależy od typu wybranego smartfona. Niezależnie od modelu telefonu każdy użytkownik otrzymuje atrakcyjne warunki! Oprócz nielimitowanych minut i wiadomości tekstowych do Play, klient w każdym okresie rozliczeniowym (doładowanie) ma do swojej dyspozycji MMS i SMS bez limitu oraz 200 minut do wszystkich sieci. Oprócz tego, przez 1 miesiąc możesz korzystać z Internetu do woli bez limitu GB! Przez pierwszy tydzień klienci, którzy podpisali umowę w ofercie Junior Box dostają dostęp do serwisu TIDAL.

Kolejnym atutem nowych zestawów Junior Box jest również możliwość wzięcia udziału w wiosennym konkursie w którym można wygrać drogocenne nagrody – elektryczne hulajnogi. Wystarczy jedynie podpisać umowę w ofercie Junior Box, wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej oraz w kreatywny i pomysłowy sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi następująco: „Dokąd pojedziesz swoją nową hulajnogą?” Autorzy 100 najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni hulajnogami.