Od czasu do czasu na rynku pojawiają się nowe sieci komórkowe, które być może za jakiś czas rozwiną się tak mocno jak inni popularni operatorzy. Jedną z takich sieci jest NAU Mobile. Oferuje ona naprawdę tani abonament – Plan Zielony, który charakteryzuje się niską ceną. Jednak czy jest to jedyny powód, dla którego warto wybrać właśnie tego operatora? Zabieg ze stosunkowo tanimi abonamentami ma za zadanie przyciągnąć nowych klientów co z kolei pozwoli na szybki rozwój debiutującej na rynku sieci. Tak więc co otrzymamy w ramach wspomnianej oferty?

NAU Mobile – abonament

Będą to nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe do wszystkich sieci. Jeśli chodzi o dzwonienie na numery stacjonarne to za minutę połączenia zapłacimy 0,19 zł. Wiadomości sms również będą bez limitu, a za mms-y będziemy musieli zapłacić 0,29 zł/szt. Przejdźmy teraz do pakietu danych komórkowych, który zawiera 3 GB do wykorzystania. Po zużyciu tej ilości Internet w naszym urządzeniu zwolni do 32 kb/s. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie zużywany transferu na korzystanie z aplikacji Facebook i Messenger oraz takich stron jak:

Aby było to bezpłatne trzeba korzystać z APN naumobile. Cena powyższego pakietu to tylko 16,60 zł/mies. Umowę w tym przypadku podpisujemy na 2 lata. Warto pamiętać, że do wszystkich kosztów musimy doliczyć jeszcze opłatę aktywacyjną, której wysokość wynosi 29 zł.

Jest jakaś alternatywa

Jak widać oferta ta może i nie ma wszystkiego tego co są w stanie zaoferować nam inni operatorzy, ale na pewno znajdą się tacy, którym będzie ona odpowiadać. Dla osób, które chciałyby otrzymać dodatkowo wszystko to czego nie zawiera ten abonament przygotowano ”Plan niebieski”. Jego koszt miesięczny to 19,80 zł. Tak więc alternatywa istnieje, trzeba jednak zaznaczyć, iż mimo tego, że oferty są atrakcyjne na pewno ich wspólną wadą jest fakt konieczności wiązania się umową z operatorem. Pamiętajmy jednak o tym, że jest to sieć, która niedawno pojawiła się na rynku i być może z biegiem czasu wyeliminuje wszystkie mankamenty.