Lg Q60 w Play od 1 zl

Na rynku niedawno pojawił się nowy telefon koreańskiego producenta LG Q60. Sam telefon swój debiut na polskim rynku miał 5 czerwca. Jednak to jeszcze nie wszystko, bo smartfon ten poza samym producentem jest dostępny również w najnowszej ofercie polskiego operatora Play. Możemy otrzymać go w bardzo atrakcyjnych abonamentach.

LG Q60 z głośnikiem gratis

Poza samym telefonem LG Q60 otrzymamy w gratisie również głośnik. Sam abonament dotyczy oferty Solo M. Jeśli decydujemy się na abonament to jak wiadomo umowę musimy podpisać na 24 miesiące.

Co w abonamencie z LG Q60?

W ramach abonamentu w Play każdy z nas otrzyma nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne. Ponadto bez limitu będą także wiadomości sms i mms. W całym pakiecie przygotowano również dla nas 10 GB transmisji danych w kraju oraz na terenach Unii Europejskiej będzie to 1 GB. W tej konfiguracji miesięczna opłata za sam abonament wynosi 60 zł, a całkowita wartość umowy to 1490 zł. Są również inne warianty w ofercie Solo M 20 GB.

Inne warianty cenowe w Play z LG Q60

Oczywiście za każdym razem wraz z abonamentem otrzymamy telefon LG Q60. Znajdują się one poniżej:

  • 1 zł na start, 95 zł miesięcznie,
  • 219 zł na start, 85 zł miesięcznie,
  • 359 zł na start, 75 zł miesięcznie,
  • 559 zł na start, 65 zł miesięcznie.

W dodatku jak już wcześniej wspominałem oprócz telefonu otrzymamy zupełnie za darmo głośnik LG PK3 XBOOM. Jest to pewnego rodzaju bonus. Warto, jednak pamiętać, że głośnik z telefonem możemy dostać tylko do 10 lipca. Jednak ich liczba jest ograniczona, dlatego lepiej się pospieszyć, bo może okazać się, że już przed tym dniem ich zabraknie. Jest to bardzo atrakcyjna oferta i na pewno warto się na nią zdecydować.