LG K50S do kupienia w sieci Plus wraz z bonusem

LG K50S pojawił się w sieci Plus. Wraz z telefonem otrzymamy atrakcyjny prezent. Urządzenie możemy dostać na abonament. W Plusie dostępnych jest oczywiście kilka abonamentów i co ciekawe w każdym z nich wspomniane urządzenie może być nasze już od 1 zł na start. Przykładowy abonament u tego operatora prezentuje się w następujący sposób.

Plus – abonament PLUS. 60

Weźmy pod lupę ofertę PLUS. 60. W tym abonamencie do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Podobnie jest z wiadomościami sms i mms. To jeszcze nie wszystko, bo otrzymamy także pakiet Internetu – 12 GB w naszym kraju i 4,2 GB w krajach na terenie Unii Europejskiej. Za ten abonament zapłacimy nie mniej niż 76 zł miesięcznie. Umowę musimy podpisać na 24 miesiące.

Plus – raty za telefon

Jednak nie są to wszystkie opłaty jakie musimy ponieść decydując się na zakup tego telefonu, bo do samej opłaty abonamentowej należy jeszcze doliczyć oddzielne raty za smartfona. Są dwa warianty rat do wyboru, a ich wysokość zależna jest od ilości – decydując się na 24 raty każda z nich będzie wynosić 40 zł miesięcznie. Z kolei, jeśli wybierzemy wariant z 36 ratami za urządzenie wysokość jednej z nich będzie równa 25 zł na miesiąc.

Plus – bon do Empik

Jak wcześniej wspomniałem wraz z telefonem w sieci Plus otrzymamy ciekawy bonus. Będzie nim bon do sieci sklepów Emipk o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy. Warto dodać, że na ten moment nie jest on jeszcze dostępny i nie ma na jego temat żadnych szczegółów.