Do dokonywania systematycznych doładowań zobowiązani są wszyscy użytkownicy telefonów na kartę. Dotyczy to również osób, które posiadają zarejestrowany numer w ofercie MIX, jednakże oni mogą skorzystać także z możliwości doładowania abonamentowego, polegającego na opłaceniu rachunku. Posiadanie ważnych środków na kącie gwarantuje możliwość wykonywania połączeń wychodzących oraz korzystania z podstawowych i szeregu dodatkowych funkcji. Zobacz jak doładować konto w Play.

[table id=11 responsive=scroll /]
U wszystkich operatorów sieci komórkowych sposobów umożliwiających zasilenie konta jest co najmniej kilka, a od samego użytkownika zależy wybór konkretnej metody. Nie inaczej jest w przypadku Play. Fioletowy operator ma do zaoferowania swoim użytkownikom nie tylko różnorodne plany abonamentowe czy mix, ale także daje możliwość posiadania telefonu na kartę. Na tę ofertę najczęściej decydują się te osoby, które sporadycznie korzystają ze swojego telefonu lub lubią kontrolować swoje wydatki.

Doładowanie Play. Jak doładować swoje konto w Play na kartę?

Strona internetowa doładowania.play.pl

To dedykowana witryna operatora Play dzięki, której szybko, łatwo i wygodnie można doładować swoje konto w ofercie na kartę. Aby to zrobić, należy podać swój numer telefonu w sieci Play. Następnie należy wpisać takie dane jak swój aktualny adres e-mail czy suma doładowania. Warto pamiętać o tym, że kwota, którą chcemy zasilić konto w Play, nie może wynosić mniej niż 5 i więcej niż 300 złotych.

W kolejnych krokach należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Potwierdzenie dokonania transakcji otrzymamy na podany adres poczty elektronicznej oraz za pośrednictwem sms-a.

Doładowanie telefonu w Play na kartę

Doładowanie kartą zdrapką

To kolejny sposób zasilenia konta w sieci Play. Kartę zdrapkę można nabyć w wielu miejscach m.in. w hipermarketach, sklepach, kioskach czy na stacjach benzynowych. Aby doładować telefon komórkowy, należy zdrapać pasek farby, który zasłania unikatowy i jednorazowy kod zasilenia.

Na klawiaturze telefonu wybrać *100*, następnie wpisać 14- cyfrowy kod a później wcisnąć #. W ten sposób konto w Play zostanie zasilone w ciągu kilku minut od wykonania operacji. O jej efektach dostaniemy powiadomienie sms. Za pomocą karty zdrapki możemy doładować telefon za pomocą następujących kwot 5zł, 10zł, 25 zł i 50 zł. Warto pamiętać o tym, że doładowanie 5 zł nie wydłuża ważności konta w ofercie MIX czy Play Online na Kartę i innych taryfach takich jak Nowy Play na Kartę i Play Karta.

Doładowania konta w Play poprzez terminal płatniczy

Doładowanie konta w play - terminalDoładowania konta tego typu charakteryzują się niemal natychmiastowym terminem realizacji. W ten sposób można zasilić swoje konto, dokonując zakupu w salonach Play, jak również w takich punktach partnerskich jak m.in. Kolporter, Vobis, Tesco, Relay, jak i stacjach benzynowych Shell czy BP.
Aby doładować konto w Play poprzez terminal płatniczy, należy podać sprzedawcy swój numer telefonu oraz sumę doładowania. Następnie, sprzedawca sprawdza i weryfikuje wprowadzone dane w systemie. Po opłaceniu zobowiązania czekamy na zatwierdzenie doładowania.
W ten sposób możemy zasilić konto następującymi kwotami: 1zł, 5zł, 30zł, 50zł, 100zł i 150zł.

Doładowanie Play z telefonu na abonament

Konto w ofercie na kartę i MIX można doładować z telefonu na abonament w Play. Wybrana przez nas suma doładowania zostanie doliczona do następnej faktury. Aby tego dokonać, należy wybrać specjalny kod *111*15*1# po jego zatwierdzeniu i wykonaniu połączenia zostaniemy poproszeni o numer telefonu, który chcemy doładować oraz kwotę. Można także zalogować się w serwisie Play24 a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie.
W ten sposób można doładować telefon kwotą od 10 do 100 zł w zaokrągleniu do pełnej złotówki.

Możliwości doładowania konta w Play jest wiele i to od nas zależy, która opcja jest dla nas najwygodniejsza.

Kwoty doładowania Play na kartę

5 PLN – 9 PLN
10 PLN – 24 PLN
25 PLN – 49 PLN
50 PLN – 99 PLN
100 PLN – 300 PLN