24 sztuki iPhone’a do wygrania w konkursie Play

W sieci Play pojawił się nowy konkurs w ramach którego mamy możliwość wygrania ciekawych nagród. Może to być telefon iPhone lub też 100 zł. Jednak ilość nagród jest ograniczona, a łącznie nagrodzone będą 74 osoby. Zapewne teraz każdy zastanawia się jak dokładnie wziąć udział w tej promocji? Nie jest to skomplikowane, a wystarczy tylko skorzystać z płatności mobilnej sieci Play a, następnie odpowiedzieć na jedno proste pytanie konkursowe. Co dokładnie możemy wygrać?

Jakie nagrody w konkursie Play?

Przedstawia się to w następujący sposób: za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Play otrzymamy voucher elektroniczny na telefon iPhone XS. Jeśli zajmiemy miejsca od 2-4 otrzymamy voucher elektroniczny na telefon iPhone XR. Miejsca 5-24 dadzą nam gwarancję wygrania vouchera elektronicznego na telefon iPhone 6s, z kolei, jeśli zajmiemy miejsca 25-74 otrzymamy 100 zł, które przekazane nam zostanie transferem pieniężnym.

Jak wziąć udział w konkursie Play?

Aby wziąć w tym wszystkim udział musimy opłacić przynajmniej jedną fakturę za usługi u fioletowe operatora  za pośrednictwem Blue Media, czyli może to być:

  • w aplikacji mobilnej Play24,
  • w serwisie Play24,
  • z poziomu e-awizo.

Potem nie pozostaje nam nic innego jak wejście na stronę: https://gramzplay.pl i odpowiedzenie na proste pytanie o następującej treści: ” Co zrobisz z czasem zaoszczędzonym dzięki elektronicznemu opłaceniu faktur?”. Warto wspomnieć, że konkurs trwa tylko do 8 wrześnie tego roku, więc warto się pospieszyć, aby jeszcze z niego skorzystać.