Huawei P Smart Z z gratisem o 200 zł taniej w Play

Smartfon Huawei P Smart Z jest teraz dostępny na play.pl w atrakcyjnej cenie, bo aż o 200 zł taniej. To jednak jeszcze nie wszystko, gdyż otrzymamy do niego prezent w gratisie. Za ten model zapłacimy teraz 999 zł, a przed promocją jego cena wynosiła 1199 zł. Jest jeden warunek jaki musimy spełnić, aby skorzystać z rabatu – musimy zdecydować się na opcję bez umowy. Co ważne urządzenie oferowane jest przez operatora bez simlocka.

Play – telefon z gratisem

Jaki będzie wspomniany gratis do telefonu? Jest to opaska sportowa Band 2 PRO. Jej wartość to ok. 150 zł. Wydaje się być to idealną okazją nie tylko do zaoszczędzenia na zakupie telefonu, który dostępny jest w atrakcyjnej cenie, ale również otrzymania ciekawego gadżetu zupełnie za darmo. Jeśli zdecydujemy się na zakup tego modelu na play.pl zyskamy ponad 350 zł.

Play – raty 0%

W przypadku, gdy nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy, aby zapłacić za telefon możemy nasz zakup rozłożyć na raty 0%. Będzie to 10 równych rat po 99,90 zł miesięcznie. Samo urządzenie u operatora Play dostępne jest tylko i wyłącznie w kolorze czarnym. Gdybyśmy sami nie potrzebowali opaski może to być świetna okazja na upominek dla najbliższej osoby. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze oferty, sprawdź opinie o Play.