Dwa telefony Xiaomi od Play

Play przygotowała nową ofertę, w której możemy wziąć dwa smartfony firmy Xiaomi za jedynie 1 zł. W sumie mamy do wyboru cztery zestawy od chińskiego producenta. Poniżej przykładowa oferta z dwoma smartfonami: Redmi Go oraz Redmi Note 7. Oczywiście na start zapłacimy tylko 1 zł. Umowę podpisujemy na 24 miesiące. W tym przypadku miesięczna opłata wynosić będzie 110 zł.

Wszystko bez limitu

W abonamencie Play poza wcześniej już wspomnianymi dwoma smartfonami otrzymamy również rozmowy do wszystkich sieci na telefony komórkowe bez limitu. Ponadto nielimitowane rozmowy na stacjonarne. Bez limitu możemy również wysyłać wiadomości SMS i MMS. To jednak nie wszystko, bo w cenie otrzymamy również 30 GB danych komórkowych na terenie kraju oraz 1 GB w krajach Unii Europejskiej.

Wszystkie zestawy Xiaomi oraz Redmi oferowane przez Play znajdują się poniżej:

  • Redmi Note 7 + Redmi Go – 1 zł na start, 110 zł miesięcznie (Solo L 30 GB),
  • Xiaomi Mi Mix 3 + Redmi Go – 299 zł na start, 190 zł miesięcznie (Solo L 30 GB),
  • Redmi 7 + Redmi Go – 1 zł na start, 90 zł miesięcznie (Solo M 10 GB),
  • Redmi Go + Redmi Go – 1 zł na start, 90 zł miesięcznie (Solo M 10 GB).

Możemy także uiścić większą opłatę za telefon w momencie podpisywania umowy przez co nasze comiesięczne zobowiązanie będzie niższe. Warto wiedzieć, że każdy ze smartfonów dostępny jest w rożnych wersjach kolorystycznych. Jest to idealne oferta dla dwóch osób szukających dobrych i solidnych telefonów wraz z abonamentem za rozsądną cenę.