Fenomenalna sprzedaż modeli P20 od Huawei

Jak pokazują statystyki modele z serii P20 od Huawei są liderami sprzedaży na rynku smartfonów w Europie. W ciągu pierwszego miesiąca od premiery serii Huwaei może szczycić się świetnymi wynikami na obszarze Europy Środkowej (także w Polsce) i Skandynawii. Dla porównanie P20 Pro sprzedaje się o 17 razy lepiej niż jego poprzednik w ubiegłym roku.

Modele Huawei P20 szturmem zdobywają Europę

Miesiąc od debiutu tej serii na rynku jej sprzedaż systematycznie rośnie. Chiński producent może mieć powody do świętowania, gdyż najnowsze smartfony sprzedają się 17 razy bardziej niż ich flagowy poprzednik z minionego roku. Wpływ na taki stan rzeczy ma oczywiście nie tylko wysoka jakość modeli z serii P, ale także wyśmienite parametry. Warto podkreślić, że telefony P10 a zwłaszcza jeden – P10 Plus nie były aż tak często wybierane przez Klientów jak P8 czy P9, które były jednymi z liderów rynku pod względem sprzedaży.

Skąd tak znacząca różnica między poszczególnymi modelami?

Najnowsza odsłona serii P nawiązuje do bestsellerów z lat 2015 i 2016, które były pożądane na światowym rynku. Na europejski rynek przeznaczono więcej niż 100 000 sztuk modeli z najnowszej serii z czego najwięcej trafiło m.in. do naszego kraju. Telefony Huawei są bardzo lubiane i pożądane w Polsce. Co ciekawe firma Huawei już od kwietnia chwali się zajmowaniem pozycji lidera na rynku smartfonów w naszym kraju.

U którego operatora można nabyć modele z serii P20 Pro?

Klienci zainteresowani nabyciem takiego telefonu mogą udać się m.in. do salonów Orange i Play. Fioletowy operator oferuje ten smartfon w ofercie Solo Stan Nielimitowany z rozmowami i sms-ami bez limitu oraz 10 GB Internetu za 100zł/ msc. Umowa obowiązuje 24 miesiące. Natomiast operator Orange proponuje swoim Klientom modele z serii P20 Pro w ofercie z nielimitowanymi rozmowami i sms-ami i 5 GB transferu Internetowego za 39,99/msc. Umowa zawierana jest na okres 2 lat.