a2mobile opinie klientów

W poniższej sekcji znajdziesz opinie o a2mobile. Publikujemy tylko prawdziwe opinie użytkowników. Jeśli korzystasz z usług a2mobile to zachęcamy do podzielenia się swoją opinią. Może ułatwisz komuś wybór operatora.

Opinie użytkowników o a2mobile
4.1
Opinie o ofercie
3.7
Jakość obsługi
4.5
Cena
3.8
Zasięg sieci
Opinii (27 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

a2mobile – jaka to jest sieć komórkowa?

a2mobile jest interesującą propozycją, stanowiącą submarkę popularnego na świecie Aero2. Jako najnowsza sieć telefonii komórkowej, która weszła na rynek we wrześniu 2016 roku, szybko podbija serca użytkowników, paletą różnorodnych możliwości, dostępnych w pakietach na kartę. w ciągu zaledwie dwóch lat, A2mobile zyskało szerokie grono odbiorców, zadowolonych z oferowanych usług. Choć jeszcze nie może konkurować z największymi operatorami, być może w najbliższej przyszłości przejmie sporo użytkowników, korzystających z systemu pre-paid u innych operatorów.

Pakiet Zacny, Suty i Obfity od a2mobile

Trzy podstawowe rozwiązania, dedykowane osobom aktywnie korzystającym z telefonu komórkowego. Oferty dostępne w przedziale cenowym od 8 do 25 złotych są pomysłem nie tylko dla młodzieży. w zależności od wybranej opcji, użytkownik może korzystać z darmowych minut i smsów wewnątrz sieci a2mobile, Plus i wRodzinie oraz wygodnego transferu internetowego.

Zaletą pakietów są jedne z najniższych stawek do innych sieci, jak i na telefony stacjonarne. Najdroższe z rozwiązań – oferta Suta od a2mobile to brak jakichkolwiek ograniczeń w rozmowach i smsach do wszystkich oraz 10 GB internetu i szereg dodatkowych koncepcji, które można dokupić w dowolnie wybranej chwili. Aktualna promocja zakłada darmową wysyłkę startera oraz dodatkowy pakiet 3 GB internetu na koncie Aero2. Każdorazowe doładowanie (za dowolnie wybraną kwotę) przedłuża ważność konta o rok.

Pakiet „Dopakuj Minut i smsów”, „Dopakuj Netu”, „Dopakuj minut i smsów+ Netu”

Wygodne rozwiązania dla ludzi, ceniących sobie możliwość wyboru najlepszej opcji. Pakiety a2mobile bazujące na indywidualnych potrzebach – minutach i smsach, internecie bądź wszystkich powyższych, połączonych możliwościach. w zależności od wyboru, użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy i wiadomości tekstowe do wszystkich sieci w kraju i roamingu UE, bądź wygodny 5 GB transfer internetu albo oba rozwiązania razem.

Zaletą pakietów od a2mobile są niskie koszty (15 i 30 zł miesięcznie) oraz możliwość wykonywania połączeń na numery stacjonarne w ramach 100 darmowych minut. Powyższe opcje umożliwiają dokupienie usług dodatkowych (jednorazowych i cyklicznych). Maksymalna ilość pakietów aktywnych jednocześnie wynosi 4. Każde doładowanie za dowolną kwotę przedłuża ważność konta o 12 miesięcy. Pomysł elastyczny i komfortowy zarazem.

A2mobile i Pakiet społecznościowy

Usługa dodatkowa w a2mobile, która może być zestawiana z innymi, podstawowymi pakietami. Społecznościowy jest ukłonem w stronę odbiorców, chcących za niewielką kwotę 5 złotych miesięcznie posiadać nieograniczony dostęp do aplikacji społecznościowych, takich jak: KATZ, Frifon, Messenger oraz Facebook. Rozwiązanie idealne dla
miłośników konwersacji w internecie.

Starter a2mobile

Startery a2mobile w kwocie początkowej wynoszącej od 5 do 19,90 zł. Rozwiązanie to pozwala na uzyskanie numeru w sieci A2mobile, umożliwiające wykorzystanie zakupionych środków na połączenia do wszystkich sieci, na numery stacjonarne, wiadomości tekstowe, mmsy oraz transfer danych internetowych. Po aktywacji wybranego startera odbiorca może dokupić opcję wybraną z pozostałych pakietów. Ważność konta przy każdym doładowaniu przedłużana jest na rok.

Gdzie kupić starter a2mobile?

Startery a2mobile można kupić w salonach prasowych, sklepach FreshMarket oraz  Żabka. Startery a2mobile można także zamówić przez internet na stronie: www.startery.a2mobile.pl co jest bardzo wygodne, ponieważ kurier dostarcza do nas starter, a przesyłka jest darmowa.

Pakiet „Niewyczerpalne wszystko”

Jest to jedna z najbardziej korzystnych propozycji sieci A2mobile. Pakiet, zawierający w sobie nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich sieci (także na numery stacjonarne), brak ograniczeń w przypadku wysyłania smsów i mmsów oraz transfer danych w wysokości 5 GB.

Rozwiązanie dostępne za niecałe 20 złotych miesięcznie, daje spore możliwości pozostawania w kontakcie ze wszystkimi, jak i swobodne korzystanie z internetu. Usługa porównywalna z wieloma ofertami abonamentowymi innych sieci, za zdecydowanie niższą kwotę.

Pakiety „Niewyczerpalne rozmowy”, „Niewyczerpalne smsy”, „Niewyczerpalny internet”

Maksymalne dopasowanie do konkretnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Trzy pakiety bazujące na braku ograniczeń w rozmowach głosowych bądź w wysyłaniu smsów czy też wysoki pakiet darmowego internetu. w zależności od wybranej opcji, użytkownik ma możliwość korzystania bez limitu z wybranej usługi, a dodatkowo zyskuje niskie stawki na pozostałe rozwiązania.

Pomysł idealny dla osób o skonkretyzowanych wymaganiach. Każdy z powyższych pakietów cyklicznych w a2mobile kosztuje zaledwie 9,9 zł za miesiąc.

Pakiety „Niewyczerpalne rozmowy i wiadomości”, „Niewyczerpalne rozmowy i internet”, „Niewyczerpalne wiadomości i internet”

Trzy koncepcje, oznaczające duety wybranych usług. Miesięczny koszt takich rozwiązań to tylko 15,90 złotych, co stanowi konkurencję dla ofert innych operatorów systemów pre-paid. Pomysł dedykowany osobom o konkretnych potrzebach, które nie chcą płacić za niepotrzebne im usługi.

W pakietach od a2mobile, w zależności od wyboru znajdują się nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne plus nieograniczone wiadomości tekstowe, bądź też brak ograniczeń w rozmowach głosowych do wszystkich i na stacjonarne wraz z transferem internetowym, albo nielimitowane wysyłanie smsów oraz pakiet internetu. Koncepcja ekonomiczna, wygodna i sprecyzowana.