Samsung Galaxy Note 9

4,299.00 

Pamięć wbudowana

64 GB

Pojemność baterii

5000 mAh

Wi-Fi

nie

Tag:

Comments Posted(%)

 • Avatar

  markus(Posted 22 września 2018, 21:05)

  - Reply

  Za darmo mam w aero

 • Aleksandra Nowicka(Posted 4 marca 2019, 21:56)

  - Reply

  super artykuł

 • Avatar

  Szymon(Posted 29 kwietnia 2019, 22:20)

  - Reply

  Mi udaje się blokować numer telefonu i niechciane sms od lat i przyznam, że ogromna ulga 🙂

  • Avatar

   Szymon Owedyk(Posted 12 czerwca 2019, 18:40)

   - Reply

   Wszystko przez pewne aplikacje i ustawienia dostępne w telefonie.

 • Avatar

  Mivhał(Posted 21 maja 2019, 18:59)

  - Reply

  Nie było by łatwiej zapisać nr telefonu w telefonie ?

 • Avatar

  Janek(Posted 30 lipca 2019, 07:45)

  - Reply

  Ja ostatnio korzystam z usługi sprawdzanie kto dzwonił na Pinbooku. Jakby co to zostawiam link

 • Avatar

  KubsonN1(Posted 1 sierpnia 2019, 07:56)

  - Reply

  Ten lajt w sumie wypada najlepiej. Patrząc na ich ofertę to da się znaleźć coś dla każdego, chyba największy przekrój ofert.
  Dla np. babiczki same rozmowy za 15 zł, prepaid dla potomnych za 20zł, duet dla rodziców za 35 zł. Za 100 zł to tam można sześcio osobową rodzinke w karty wyposarzyć.

 • Avatar

  Paweł(Posted 1 sierpnia 2019, 17:40)

  - Reply

  @UPC POLSKA… UWAGA kombinatorzy. Na reklamację odpowiadają w dogodnym dla siebie terminie 30stu dni, bo sobie tak postanowili w regulaminie łamiąc polskie prawo!!! Brak odpowiedzi na reklamację w terminie 14 dni od otrzymania żądania konsumenta skutkuje uznaniem tego żądania w zakresie i treści wskazanym w reklamacji. Od 25 grudnia 2014 roku zagadnienie odpowiedzialności sprzedawcy w takim przypadku reguluje ustawa o prawach konsumenta oraz Kodeks cywilny. Art. 5615 Kodeksu cywilnego mówi, że jeżeli sprzedawca, który otrzymał od kupującego żądanie wymiany lub usunięcia wady albo obniżenia ceny, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ PRZEZ UPC – JEŚLI NIE ODPOWIEDZĄ W CIĄGU 14 DNI MAJĄ OBOWIĄZEK UWZGLĘDNIENIA ŻĄDANIA KLIENTA !!!

 • Avatar

  Grzegorz(Posted 10 sierpnia 2019, 13:30)

  - Reply

  Dzień dobry
  Mam takie pytanie. Włączyłem pakiet Formuła Solo na karte kodem *111*978*1# i dostałem smsa że pakiet Formuła solo jest włączona przez miesiąc. Po chwili przyszedł drugi sms o treści [Włącz kodem :*111*978*1# tylko raz,a pakiet będzie się odnawiał automatycznie co miesiąc za 25 zł]. Pytanie : Czy Formuła Solo będzie się odnawiała automatycznie? Jeżeli nie to co zrobić żeby odnawiała się automatycznie?
  Czekam na odpowiedź.
  Z góry Dziękuje.

 • Avatar

  Marion(Posted 26 sierpnia 2019, 13:15)

  - Reply

  Zawsze ceniłem sobie Nokię, ciekawe jak to będzie teraz z nowymi modelami. Cena zachęca, pytanie czy to będzie tak samo trwałe i bezawaryjne urządzenie jak stare dobre Nokie.

 • Avatar

  Krzysiek(Posted 26 sierpnia 2019, 14:44)

  - Reply

  No i mega, bo nie ma co przepłacać już teraz za telefon i bulić abonament albo płacić kilka tys. za telefon, który niewiele i tak się różni od innych, bo co tam więcej można wpakować.

 • Avatar

  Remek(Posted 27 sierpnia 2019, 11:24)

  - Reply

  LG ma najsłabsze telefony. Dwa telefony do śmieci poszły.

 • Avatar

  AXX(Posted 28 września 2019, 16:47)

  - Reply

  Od 2000 roku przerobiłem wszystkie sieci komórkowe w Polsce (nie licząc niektórych małych wydmuszek) i to te główne po kilka razy. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że w Polsce nie ma dobrej sieci – jest dno i metr mułu. Miałem i abonamenty i na kartę.
  Tak tylko pokrótce:
  – Plus przez wiele lat był z ofertą sto lat za murzynami, w końcu zaczęli dawać fajne oferty, ale co z tego jak zasięg mają na poziomie TM/Oragne z przed 10 lat.

  – a2mobile ma ofertę najlepszą jaką można sobie wymarzyć, ale co z tego skoro zasięg j/w. Mam w rodzinie kilka telefonów a2 i nawet w mieście są problemy ze stabilnym zasięgiem. Prawdę mówiąc to jest gorzej jak w Play.

  – Orange oferty słabe, jakość przeciętna, a tyle razy co mnie i moich bliskich zawiedli (bardzo delikatnie powiedziane) przez te 20 lat to szkoda słów… mam na nich wyrobione uczulenie.

  Play i wszystkie jego wydmuszki typu VM działające na ich infrastrukturze odpadają już na starcie. Zasięg LTE w mieście piękny – tylko po cholerę mi to jak mam na każdym kroku WI-FI? Na grzyby pojedziesz to roaming krajowy 3G i internet wolny jak ślimak. Do tego dochodzą dobrze znane problemy z trzymaniem się na sile zasięgu Play nawet jak jest szczątkowy.

  T-mobile (mam obecnie) – jakość połączeń i zasięg bezkonkurencyjny. Dużo się przemieszczam i rzadko kiedy widzę na wyświetlaczu 3G, a 2G to już na prawdę rzadkość, internet śmiga aż miło, oferty może nie mają najlepsze, ale są znośne. Tylko co z tego jak mają odwieczny burdel w systemie. Aplikacja na Androida w zasadzie nie działa, od ponad roku nie pokazuje mi nic oprócz stanu konta, twierdzi, że nie mam wykupionego pakietu, a miesiąc w miesiąc pakiet się sam odnawia. Po każdej aktualizacji samo wyłącza się zabezpieczanie odciskiem palca – nie tylko u mnie, znany problem na Google Play. Zgłaszane pierdylion razy na infolinii, przez e-mail i w 2 salonach – oczywiście olane.
  “Mój T-mobile” dostępne przez przeglądarkę to też porażka. Nie widzę swoich wykupionych usług, w historii połączeń mam obciążenia na 0zł 😀 albo dwa połączenia internetowe w tym samym czasie niby były…
  Roaming aktywuje się sam po każdym doładowaniu konta i” nie da się nic z tym zrobić”, jedynie za każdym razem ręcznie wyłączać przez stronę, albo infolinie bo oczywiście w aplikacji tego nie znajdziesz – powodzenia jak mieszkasz przy granicy z ruskimi.
  Jak złożysz reklamacje na infolinii to nie otrzymasz odpowiedzi czy choćby powiadomienia, że odpowiedz jest gdzieś dostępna – masz se sam zadzwonić i pytać konsultanta czy coś odpowiedzieli, co cóż za geniusz to wymyślił pytam?
  A teraz najgorsze – ostatnio wymyślili sobie jakiś pakiet “bezpieczny internet” (czy jakoś tak) kosztuje 3zł i ma niby zabezpieczać przed utratą środków gdy nie masz wykupionych GB i wszytko było by fajnie gdyby po pierwsze nie włączali tego gówna na siłę, a po drugie dało się to wyłączyć. Efekt jest taki, że podczas każdego odnowienia pakietu za 25zł pobiera 3zł dodatkowo, a tłumaczenia na infolinii są co najmniej śmieszne. Od 3 miesięcy muszę dzwonić i tłumaczyć to samo, oddają mi 3zł i obiecują, że już za miesiąc na pewno to naprawią. Najśmieszniejsze jest to, że w momencie odnawiania się pakietu za 25zł (czyli w nocy) telefon jest cały czas podłączony do Wi-FI, ale gdyby nawet nie był to co mnie to interesuje skoro ZAWSZE mam z przedniego miesiąc kilka GB które mi przepadają, a wpłacę za ciągłość usługi.
  Kiedyś nawet tego dnia kiedy odnawiał się pakiet, a raczej tej nocy, nie spałem i przyczaiłem jak to u nich działa: zaraz po północy zeruje się licznik GB (na szczęście działa sprawdzanie transferu krótkim kodem) i przez kilka godzin nie mam NIC, a nad ranem wchodzi nowy pakiet. Jak podejrzewam ów “bezpieczny internet” aktywuje się w międzyczasie, własnie wtedy kiedy stary pakiet już zdechł, a nowego jeszcze nie ma.
  Moim zdaniem jest to sztuczny i nieuczciwy manewr na podwyższenie ceny bo wcześniej normalnie jak się skończył pakiet danych to net przestawał działać i tyle – kiedyś raz specjalnie wykorzystałem cały, żeby zobaczyć co się stanie. Zaczynam się zastanawiam czy to się nie nadaje do rzecznika konsumentów.

 • Avatar

  Hubert(Posted 3 października 2019, 16:21)

  - Reply

  Właśnie skorzystałem no i warto, nic więcej. Nie ma żadnego skomplikowania.

 • Avatar

  Emilia(Posted 7 października 2019, 01:57)

  - Reply

  Ja niedawno przerzuciłam się na A2Mobile i pierwszy raz widzę ich poza rankingiem – co o tym operatorze Pani sądzi?

 • Avatar

  Twojwrog(Posted 21 października 2019, 15:28)

  - Reply

  T-Mobile od dłuższego czasu jest liderem rankingów prędkości i nie dziwota bo modernizują sieć co chwila.

 • Avatar

  Michał(Posted 3 listopada 2019, 21:10)

  - Reply

  w jakim sklepie można kupić wersje z 12gb ramu (chodzi o mi 9t pro premium a nie k20 pro nieobsługującego pasma b20)?

 • Avatar

  Davos(Posted 8 listopada 2019, 21:59)

  - Reply

  Te Meizu kuszą i to bardzo. Bardzo lubię Meizu, dla nich warto skorzystać z oferty Play.

 • Avatar

  Tomasz(Posted 29 listopada 2019, 08:27)

  - Reply

  W zadnym. Nie istnieje wersja globalna tego modelu. (wiec i nie ma NFC)

 • Avatar

  Paweł(Posted 30 listopada 2019, 22:55)

  - Reply

  Ja od ładnych paru lat korzystam z Orange Free i jak dotychczas, nie miałem problemów z ani z opłatami, ani zasięgiem, a często gęsto jestem w terenie i tylko w nielicznych przypadkach był brak zasięgu albo słaby. Internetu za doładowania mam tyle że mogę dowolnie z niego korzystać, konto ważne rok, i szereg innych korzyści. Uważam że ci co tak wieszają psy na Orange to prawdopodobnie konkurencja, która im nawet nie dorasta do pięt, a w szczególności T. M. Jest jedną z najstarszych sieci w Polsce i uważam że zasługują na miano najlepszej sieci w Polsce. A najgorszą z sieci uważam T. M. a mam to zdanie z racji osóbistego i to jak najgorszego kontaktu z tą siecią. Nie myślcie że piszę to na zlecenie, otóż nie to są moje osobiste odczucia. P.

 • Avatar

  celes(Posted 30 stycznia 2020, 17:15)

  - Reply

  Dodam od siebie:
  – Plush, umowa na 2 lata.
  + Nju Mobile, internet rosnie wraz ze stażem – do 30 GB na podział.

 • Aleksandra Nowicka(Posted 5 marca 2020, 20:36)

  - Reply

  Visitor Rating: 4.75 Stars
  Opinie o ofercie: 4
  Jakość obsługi: 5
  Cena: 5
  Zasięg sieci: 5

 • Aleksandra Nowicka(Posted 5 marca 2020, 20:38)

  - Reply

  spoko oferta

 • Avatar

  Lukasz(Posted 4 czerwca 2020, 09:51)

  - Reply

  Bardzo Ci dziękuję za to wszystko.
  Komentuj nadal A ktoś będzie oświecony na wypadek problemów.

 • Avatar

  Michał(Posted 15 lipca 2020, 13:08)

  - Reply

  Może Pan zaproponować jakiś pewny sklep w chinach? W którym mogę go zamówić?

 • Avatar

  monsa(Posted 30 lipca 2020, 16:49)

  - Reply

  kurczę brakuje mi mojego operatora – Toyi a z chęcią bym zobaczyła też co o nich myślicie

 • Avatar

  Aneta(Posted 7 sierpnia 2020, 14:34)

  - Reply

  Uwaga na oszustów!!, chciałam przenieść numer do Netii , ale ostatecznie pozostałam przy obecnym operatorze. Netia daje dodatkowy tymczasowy nr. bezpłatny do czasu przeniesienia nr. głównego. Jeśli nie przeniesienie numeru głównego i chcecie zrezygnować z karty tymczasowej to opłata wynosi 170 zł. Oczywiście jest napisane …….drobnym drukiem w umowie, ale przez telefon takiej informacji nie otrzymacie…. Uważajcie!!!!

 • Avatar

  jacek(Posted 30 sierpnia 2020, 07:56)

  - Reply

  mieszkam na Śląsku Radlin nie mogę używać sieci lte 4g raz mi tylko się udało…

 • Avatar

  Abba(Posted 9 września 2020, 12:47)

  - Reply

  VirginMobile:
  20GB na osobę (rozmowy/sms/mms no limit) koszt 43,5 zł
  każdy dodatkowy nr (max 5 numerów) + 14,5 zł