Lajt Mobile to sieć komórkowa oferująca bardzo atrakcyjne taryfy. Jedną z nich jest ”No limit M”. Co w niej dostaniemy? Na początek warto dodać, że jest to jedna z czterech propozycji tego operatora, a jednocześnie można stwierdzić, iż nadaje się niemal dla każdego i to pod wieloma względami. Ile to kosztuje?

Lajt Mobile – No limit M

Za ten abonament zapłacimy jedynie 17,99 zł miesięcznie. Jest to kwota po uwzględnieniu już zniżki w wysokości 20 zł. Zalicza się do niej zgoda marketingowa i wybór e-faktury oraz korzystanie z oferty tylko i wyłącznie na terenie naszego kraju. We wspomnianej ofercie dostaniemy nielimitowane rozmowy w kraju do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Podobnie będzie z wiadomościami sms i mms. Operator przygotował również dla nas pakiet Internetu – 4 GB w Polsce. Minusem może być brak pakietu za granicą, ale jeśli ktoś nie wyjeżdża poza nasz kraj to jest to idealna oferta dla niego. Jest kilka wariantów, jeśli chodzi o umowę – 12 miesięcy, 24 miesiące lub może zostać ona podpisana na czas nieokreślony.

Lajt Mobile – opłata aktywacyjna i inna propozycja

Jeśli będziemy już zdecydowani na wybór tej oferty to musimy pamiętać o jednorazowej opłacie aktywacyjnej, która wynosi 19 zł. Warto wiedzieć również, że czasami w promocji opłata aktywacyjna jest znoszona. Ponadto jak zapewne wiadomo nie jest to jedyna oferta w tej sieci. Inną jest pakiet NUMER 1. Być może warto się nim zainteresować, ponieważ kosztuje on tylko o 2 zł więcej niż poprzednia propozycja, a zamiast 4 GB Internetu dostaniemy aż 30 GB na miesiąc.

Lajt Mobile – za i przeciw oferty No limit M

Wróćmy teraz jednak do oferty No limit M i wymieńmy sobie krótko jej największe wady i zalety. Zacznijmy zatem od zalet. Chyba największą z nich jest cena. Za niespełna 18 zł możemy mieć tak naprawdę wszystko bez limitu. Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy na okres 24 miesięcy przez 3 miesiące nie będziemy musieli nic płacić za abonament. Ponadto na pewno dużym plusem dla niektórych jest możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony ze względu na to, iż tak naprawdę w każdej chwili można z niej zrezygnować.

Z kolei, jeśli chodzi o wady to na pewno jedną z nich jest mały transfer danych, bo tylko 4 GB. Ponadto nie otrzymamy w ofercie darmowego roamingu w Unii Europejskiej. Trzecią możemy być wspomniana jednorazowa opłata aktywacyjna, jednak nie jest to jakiś bardzo duży koszt.

Patrząc po samym zakresie abonamentu ze względu na małą ilość transferu danych można by uznać, że nie jest on zbyt atrakcyjny, jednak przyciąga do niego niesamowicie atrakcyjna cena i kilka wariantów na podpisanie umowy. Na pewno warto się na niego zdecydować, a gdyby nam nie odpowiadał to przecież w każdej chwili możemy z niego zrezygnować.