Sieć komórkowa lajt mobile to marka należąca do grupy Telestrada S.A., która oferuje zarówno rozwiązania abonamentowe dla osób indywidualnych, jak i firm oraz rozwiązania w systemie pre-paid. Marka lajt mobile powstała w 2014 r. Obecnie korzysta z infrastruktury Polkomtela (sieci Plus) oraz Orange. Swoje propozycje kieruje do osób, które szukają sprawdzonych rozwiązań, a zarazem prostych i ekonomicznych. Oferta abonamentowa tego operatora jest niezmiennie najtańszą na rynku, co zwiększa jego popularność na terenie całego kraju.

lajt mobile opinie użytkowników

4.6
Opinie o ofercie
4.7
Jakość obsługi
4.8
Cena
4.5
Zasięg sieci
Opinii (77 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Oferta Numer1!

To najbardziej popularna i bezkonkurencyjna oferta abonamentowa w lajt mobile. Za jedyne 29,99 zł/mies. klient otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich w kraju, nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz transfer danych 60 GB w technologii 5G. Ciężko o lepszą ofertę w dzisiejszych czasach, a w dodatku mamy możliwość podpisania umowy bezterminowej, którą bez żadnych konsekwencji można wypowiedzieć w dowolnym momencie trwania umowy.

Oferta „No limit S”, „No limit M”, „No limit L!”

Trzy propozycje, zróżnicowane pod względem miesięcznych opłat i możliwości. Wersja najuboższa, a jednocześnie najtańsza (No limit S) obejmuje nielimitowane rozmowy do wszystkich na komórki i stacjonarne, oraz niskie stawki za SMS-y i transfer danych internetowych. To oferta dla osób ceniących sobie rozmowę, jak i niski abonament w kwocie 14,99 zł/mies.

„No limit M” to obecnie najtańsza oferta dostępna na stronie internetowej operatora (No limit S można zamówić wyłącznie w trakcie rozmowy z konsultantem). W pakiecie No limit M użytkownik nie ma ograniczeń w połączeniach głosowych i wysyłaniu SMS-ów/MMS-ów oraz transfer na 10 GB. Całość kosztuje zaledwie 19,99 zł/mies. Z kolei „No limit L!” jest najobszerniejszym pakietem, który w cenie 49,99 zł/mies. oferuje nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS oraz pakiet internetowy w wysokości 100 GB (+ 200 GB w nocy) w technologii 5G.

Oferta lajt mobile na kartę

Starter w lajt mobile niezmiennie kosztuje 9,00 zł, które można wykorzystać w całości na połączenia i SMS-y oraz transfer danych w wybranym pakiecie. Pakiety w ofercie pre-paid dostępne są na stronie operatora. Warto doładować konto na daną kwotę i od razu użyć kodu USSD, żeby aktywować wybrany pakiet 30-dniowy na nieograniczone SMS-y i połączenia do wszystkich sieci.

Internet mobilny od lajt mobile

Miłośnicy surfowania po sieci z pewnością docenią trzy propozycje ofertowe na internet mobilny. Najtańszą opcją od lajt mobile jest internet 1 GB za 5,00 zł/mies. Bardziej wymagające osoby zdecydować mogą pomiędzy internetem 10 GB za 15,00 zł/mies. a 100 GB z 5G i dodatkowym pakietem nocnym 200 GB za jedyne 39,99 zł/mies.

Abonament dla firm w lajt mobile

Klientom biznesowym lajt mobile oferuje trzy plany taryfowe w abonamencie, które pozwalają na sprawne korzystanie ze wszystkich możliwości i pozostawanie w niezbędnym kontakcie. Ceny zbliżone są do oferty indywidualnej, np. za ofertę z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS/MMS i 100 GB (+ 200 GB w nocy) z 5G przedsiębiorca zapłaci 45,00 zł netto + VAT/mies.

Dodatkowo, zarówno w ofercie dla klienta indywidualnego, jak i dla biznesu każda kolejna karta SIM w ofercie na abonament jest o 5,00 zł/mies. tańsza. Jednorazowo możesz zamówić usługę do 8 kart SIM, ale jeżeli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lajt mobile, a na jednym zamówieniu otrzymasz dowolną liczbę numerów z odpowiednim rabatem.

Program polecania znajomych lajt mobile

Nie dość, że w lajt mobile znajdziesz najtańszą ofertę na rynku, to dodatkowo możesz obniżyć swoje rachunki. Jeżeli jesteś/zostaniesz abonentem lajt mobile wystarczy, że operator podpisze nową umowę z twojego polecenia, a twoje rachunki automatycznie zostaną obniżone o min. 10,00 zł przez kilka miesięcy (co najmniej 5 – w zależności od obowiązującej promocji).

Polecać możesz bez końca. Zasada jest prosta – im więcej osób polecisz, tym dłużej będzie obowiązywał twój rabat. Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora.