Jako jedna z największych sieci, T-mobile proponuje swoim klientom szereg abonamentów w miarę atrakcyjnych cenach wraz z telefonem lub bez telefonu. Dostępne są trzy oferty abonamentu w T-Mobile: S, M oraz L. Przyjrzyjmy się dokładnie ofercie T-Mobile na abonament komórkowy.

T-Mobile abonament opinie użytkowników

2.3
Opinie o ofercie
2.8
Jakość obsługi
2.3
Cena
2.3
Zasięg sieci
Opinii (2 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

T-Mobile abonament z telefonem

T-Mobile – Abonament S z telefonem za 59 zł

Oferta abonamentowa S w T-Mobile podpisywana jest na 24 miesiące. Abonament dla nowych użytkowników T-Mobile obejmuje brak jakichkolwiek limitów zarówno w połączeniach, jak i smsach, mmsach za 59 zł miesięcznie. Do dyspozycji Klient ma 5 GB internetu, co jest dużą ilością w tej cenie. Wystarczy porównać to choćby z ofertą Plusha za 25 gdzie mamy do dyspozycji 15 GB.

W przypadku osób przenoszących numer do sieci T-Mobie plan taryfowy obejmuje to samo, za niższą miesięczną opłatą.

Zaletą tego rodzaju rozwiązania od T-Mobile jest możliwość podwyższenia abonamentu o 10 zł, co wpływa na obniżenie rat za wybrane urządzenia. A jest w czym wybierać, gdyż paleta dostępnych smartfonów jest szeroka. Przykładowa cena za smartfona Huawei Mate 20 Lite to 889 zł. Na chwilę obecną w ofercie dostępnych jest 59 telefonów.

T-Mobile – Abonament M z telefonem za 79 zł

Ten rodzaj oferty abonamentowej od T-Mobile dedykowany jest osobom, chcącym posiadać wiele za niewielkie pieniądze. Ten abonament komórkowy obejmuje nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci, brak ograniczeń w darmowych smsach i mmsach oraz pakiet Internetowy 30 GB. Miesięczne opłaty rozpoczynają się od 79 zł, co stanowi alternatywę dla ofert innych operatorów.

Umowa na 24 miesiące z T-Mobile umożliwia zakup najnowocześniejszych telefonów w korzystnych cenach. Przykładowo za smartfona Huawei 20 Lite to 599 zł. Czas trwania umowy wynosi 24 miesiące.

T-Mobile – Abonament L z telefonem za 109 zł

Użytkownikom zdecydowanym, operator proponuje ofertę abonamentową bez limitu, podpisywaną na 24 miesięcy za kwotę 109 zł. Oferta T-Mobile L pozwala na wykonywanie nielimitowanych połączeń w krajach Unii Europejskiej, wysyłaniu smsów i mmsów do wszystkich sieci oraz dostęp do 70GB Internetu. W pakiecie klient ma możliwość wyboru nowoczesnego urządzenia, dzięki któremu może dowolnie korzystać z usług operatora. Za smartfona Huawei 20 Lite na starcie zapłacimy 1 zł.

Usługi dodatkowe dla każdego z abonamentów w T-Mobile

Podczas dokonywania zamówienia mamy możliwości skorzystania dodatkowych usług do abonamentu T-Mobile. Niestety opłata za korzystanie z Netflixa jest taka sama jak w przypadku gdy byśmy wybrali tą usługę we własnym zakresie, więc nie ma tutaj mowy o żadnej promocji. Na pewno warto jednak rozważyć ubezpieczenie telefonu, ponieważ obejmuje zalanie telefonu oraz naprawę szkód nieobjętych gwarancją do kwoty 1000 zł.

Ceny za usługi dodatkowe w T-Mobile:

T-mobile oferta abonamentowa bez telefonu

Oferta T-Mobile Bez limitu

Oferta T-Mobile Bez limitu bez telefonu dostępna jest zarówno dla nowych klientów, jak i osób przenoszących numer. Pozwala na dowolne wykonywanie darmowych połączeń na wszystkie telefony stacjonarne i komórkowe na terenie całej Unii Europejskiej. Jest więc propozycją skierowaną do najbardziej wymagających, chcących pozostawać w kontakcie, niezależnie od miejsca. w ofercie znajdują się również nielimitowane smsy i mmsy oraz szybki Internet, dzięki któremu użytkownik może swobodnie korzystać z najlepszego źródła informacji.

Propozycja od T-mobile kosztuje miesięcznie 50 zł i jest jedną z najlepszych ofert, dostępnych na rynku. Co więcej, każdy przenoszący numer może skorzystać z opcji Satysfakcji gwarantowanej albo zwrotu pieniędzy, gdzie przy niespełnieniu oczekiwań abonenta, operator deklaruje zwrot nawet do 6 miesięcy poniesionych kosztów z tytułu opłat.

Oferta T-Mobile bez telefonu to plany taryfowe, których opłaty miesięczne wynoszą 39 zł, 49 zł i 59 zł. Użytkownik, zdecydowany na podpisanie 24-miesięcznej umowy zyskuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne oraz smsy i mmsy.

Ponadto operator T-Mobile w ramach abonamentu udostępnia 5 GB, 15 GB i 30 GB internetu, z możliwością jego zwiększenia, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Propozycja tego rodzaju, pozwala na zachowanie niskich rachunków, a także korzystanie z całej palety serwisów internetowych, przydatnych na co dzień, bez wykorzystywania transferu danych internetowych.

To oferta korzystna, z której może skorzystać każdy, kto chce mieć pod kontrolą swoje wydatki.

Oferta T-mobile S bez telefonu za 39 zł

Dla użytkowników strony internetowej operatora, T-mobile przygotował dwa dodatkowe plany taryfowe, dostępne przy umowie na 24 miesiące. To nielimitowane połączenia do wszystkich w krajach Unii nie tylko na komórki, ale i telefony stacjonarne. Propozycja obejmuje również darmowe smsy i mmsy oraz 5 GB Internetu.

Rozwiązania dostępne za 39 zł miesięcznie są wygodne i warto wziąć je pod uwagę. Szczególnie miłośnicy surfowania w sieci mogą czuć się usatysfakcjonowani, gdyż wraz z umową nabywają opcję darmowego korzystania z całej gamy serwisów internetowych, bez wykorzystywania dostępnego pakietu danych.

Nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy i Internet bez limitu danych, dostępne przy podpisaniu umowy na 24 miesiące.

Co ważniejsze, opłata za trzy karty SIM + jeden nowoczesny smartfon wynosi 110 zł miesięcznie, a przy opcji dla dwóch użytkowników (także z jednym urządzeniem) zaledwie 100 zł. To alternatywa dla ludzi ceniących sobie stałe, niskie koszty i posiadanie usług, z których można korzystać nie tylko w kraju, ale i w całej Unii Europejskiej. Oferta rodzinna umożliwia pozostanie w nieograniczonym kontakcie ze wszystkimi.

Oferta T-mobile M bez telefonu za 49 zł

W ramach 49 zł miesięcznie mamy tak samo rozmowy i smsy bez limitu a pakiet danych zwiększa się do 15 GB. Umowa także podpisywana jest na 24 miesiące.

Oferta T-mobile L bez telefonu za 59 zł

W ofercie L bez telefonu od T-Mobile mamy już do wykorzystania aż 30 GB internetu. Tak samo jak w przypadku tańszych ofert od T-Mobile mamy nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci.

Uwaga: Wszystkie powyższe ceny uwzględniają rabaty za zgody marketingowe (5 zł) i zgodę na fakturę elektroniczną (5 zł). Jeśli nie wyrazimy tych zgód, cena za abonament będzie wyższa w każdym przypadku o 10 zł.