T-Mobile Oferta MIX z tańszym telefonem

Trzy opcje, które pozwalają na wybór najlepszej z nich. Oferta MIX 30, 40 i 50 to połączenie wygodnych doładowań z możliwościami, które daje abonament. Wystarczy tylko zdecydować się na kontrakt obejmujący 24 doładowania, by w krótkim czasie cieszyć się możliwościami i nowoczesnym smartfonem. Plany taryfowe pozwalają na wykonywanie darmowych połączeń do Heyah i T-Mobile oraz smsów do wszystkich sieci. Każdy z nich obejmuje również określoną ilość darmowych minut do innych operatorów, jak i pakiet internetowy, o wielkości zależnej od wyboru konkretnej opcji.

Oferta MIXA z tańszym telefonem wymaga pierwszych doładowań w kwocie 30, 40 lub 50 zł (jak nazwa planu taryfowego) a następnie kolejnych 12 w zdecydowanie wyższych kwotach. Ma to jednak swoje zalety, głównie dla tych, którzy chcą mieć odpoczynek od wysokich kosztów i nie mogą, w chwili wyboru, zdecydować się na wyższe opłaty.

T-Mobile MIX oferta bez telefonu

Oferta w MIXie bez telefonu jest koncepcją, która nie wymaga podpisywania wielomiesięcznej umowy.

Wystarczy bowiem wykonać 18 doładowań, w dowolnie wybranym czasie. Dwa plany taryfowe MIX 20 i MIX 30 pozwalają na wykonywanie darmowych połączeń do sieci T-Mobile oraz Heyah, oraz obejmują kolejno 200 i 400 minut do innych sieci. Dodatkowo, każdy użytkownik który zdecyduje się na takie rozwiązanie, otrzymuje nielimitowane smsy do wszystkich i pakiet internetu, o wielkości 2 i 4 GB. Co ważniejsze, pierwsze dwa i cztery doładowania (w zależności od MIXA) powodują, iż klient ma do wykorzystania nielimitowany transfer danych internetowych. Oferta ekonomiczna, korzystna i przejrzysta, więc doskonale sprawdza się w przypadku młodzieży.

Oferta MIX Super zestaw za 60 zł miesięcznie

Super zestaw jest połączeniem dwóch mixów – jednego z telefonem, a drugiego z routerem. Stanowi koncepcję dla ludzi wygodnych, chcących posiadać najnowocześniejsze urządzenia i stały dostęp do szybkiego internetu. Pakiet obejmujący nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy w kraju i całej Unii Europejskiej, posiada nielimitowany internet przez pierwsze sześć doładowań, oraz 2 GB w kolejnych. Co więcej, decydując się na takie rozwiązanie, klient zyskuje nowoczesny router i 50 GB internetu, co z pewnością jest ukłonem w stronę internetowych maniaków, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez surfowania po sieci. Huawei Y5II dostępny w ofercie umożliwia swobodne korzystanie ze wszystkich usług. Na zachętę, T-Mobile proponuje opłatę w wysokości 60 zł przez pierwsze 12 doładowań i 130 zł przez kolejnych 12 zasileń konta.

Opcja wygodna, choć nie najtańsza na rynku, łączy w sobie obecność usług mobilnych z domowym, przenośnym Internetem.