Abonament w Plushu to zdecydowanie najczęściej wybierana oferta komórkowa wśród naszych użytkowników. Tak duże zainteresowanie wynika z bardzo dobrych warunków, jakie oferuje operator. Abonament za 25 zł z umową bezterminową jest tym, co zdecydowanie przemawia za skorzystaniem z tej opcji.

Plush abonament opinie Klientów

0
Opinie o ofercie
0
Jakość obsługi
0
Cena
0
Zasięg sieci
Opinii (0 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Sieć Plush oferuje kilka typów umów na abonament – na czas określony (24 miesiące) lub też nieokreślony. Gratisem do umowy na 24 miesiące dla osób przenoszących numer są darmowe pierwsze 3 miesiące trwania umowy, natomiast pozostałe warunki umowy są niezmienne dla wszystkich, a jest to opłata 25 zł/miesiąc i pakiet internetowy w ilości 15 GB/miesiąc. Roaming internetu w Unii Europejskiej to 3,17 GB/miesiąc.

Darmowe media społecznościowe w abonamencie Plusha

W ofercie abonamentowej od Plusha transferu nie zużywają media społecznościowe: Instagram czy Facebook, a także komunikatory takie jak Messenger czy WhatsApp (pakiet Social free).

Ponadto znajdziemy tu także pakiet Video – przez 3 miesiące nielimitowana transmisja danych w ramach serwisu YouTube i TikTok. Od czwartego miesiąca pakiet Video zapewnia aż 10 GB internetu do wykorzystania w tych samych serwisach. Co ważne, ten transfer w Plushu nie pomniejsza bazowego transferu danych.

Do umowy dołączony jest również pakiet HBO GO – przez pierwszy miesiąc za darmo, natomiast po tym czasie można zrezygnować bądź dokupić pakiet w cenie 20 zł/miesiąc oraz TIDAL – 90 dni za 0 zł/miesiąc, później 19,99 zł/miesiąc.

Rozmowy do wszystkich sieci, podobnież jak SMS-y czy MMS-y są darmowe, nielimitowane. Opłata aktywacyjna wynosi 0 zł. Ofertę można zmodyfikować poprzez dobranie do niej telefonu, który będzie spłacany w systemie ratalnym.

Abonament w Plushu na czas nieokreślony za 30 zł

Drugą umową, w której istnieje możliwość dobrania telefonu (albo innego urządzenia — zegarka, słuchawek czy routera) jest umowa na czas nieokreślony w abonamencie 30 zł/miesiąc. Tutaj pakiet internetowy jest wręcz gigantyczny – 40 GB/miesiąc. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż im dłużej trwa umowa, tym większy jest ten pakiet — po 3 miesiącach wynosi już 80 GB/miesiąc, po sześciu -100 GB/miesiąc natomiast po roku jest to 120 GB/miesiąc.

Rozmowy na komórki i numery stacjonarne to koszt 0,29 zł/min natomiast koszt SMS i MMS to 0,19 zł. Do tej umowy został dołączony pakiet HBO GO i TIDAL na warunkach takich samych jak opisane wyżej, w umowie na 24 miesiące.

Umowa na czas nieokreślony za 25 zł miesięcznie

Na uwagę zasługuje także umowa na czas nieokreślony w abonamencie za 25 zł/miesiąc. Ta umowa różni się kilkoma faktami od tej, w której płacimy tyle samo, ale na czas określony – 24 miesiące. Różnice polegają na tym, że nie mamy tutaj zaoferowanych darmowych 3 miesięcy dla przenoszących numer. Ponadto pakiet internetowy jest nieco mniejszy, wynosi on bowiem 10 GB/miesiąc (ale podobnie jak w umowie wyżej — tak i tutaj pakiet rośnie i wynosi odpowiednio 12 GB po 3 miesiącach, 14 GB po 6 miesiącach, 16 GB po 12 miesiącach i 20 GB po 24 miesiącach.

Oczywiście, umowy różnią się także czasem trwania — nieokreślony czy określony. Co więcej, w tej ofercie nie ma możliwości dobrania telefonu. Pozostałe warunki umowy pozostają takie same jak w przypadku tej na 24 miesiące.

Najtańszy abonament w Plushu

Najtańszą ofertę stanowi abonament za 10 zł/miesiąc na czas nieokreślony. Tutaj warto wspomnieć o nielimitowanych SMS-ach i MMs-ach, rozmowach w cenie 0,29 zł/min, pakiecie internetu w wysokości 1 GB/miesiąc i nieco skromniejszym pakiecie social free- korzystanie z portalu Facebook nie zużywa transferu danych. Ponadto otrzymujemy pakiet HBO GO i dostęp do serwisu TIDAL na takich samych warunkach jak wyżej.

Rabaty za e-fakturę w Plushu

Plush zgodnie z ideą eko oferuje 10 zł/miesiąc rabatu do każdej z ofert na abonament w zamian za elektroniczną, tzw. e-fakturę („zielona faktura”). My składujemy mniej makulatury w domu, Plush wysyła ją na naszego maila, a drzewa nie są niepotrzebnie ścinane. Dodatkowo sieć zachęca nas, by z oferty abonamentowej skorzystać w więcej osób niż samemu — a robi to, dając dodatkowo 5 zł/miesiąc upustu na każdym abonamencie, gdy z oferty skorzystamy dla więcej niż 1 numeru.

Umowę można podpisać za pośrednictwem kuriera. Należy uzupełnić prosty formularz, który z łatwością znajdziemy na stronie Plusha. W formularzu podajemy swoje dane osobowe i po kilku dniach (zwykle do dwóch dni) przyjdzie do nas kurier, przy którym należy podpisać dokumenty.