Xiaomi Mi MIX AlphaXiaomi Mi MIX Alpha to smartfon z wyjątkowym ekranem – wyjątkowym, bo dookoła urządzenia. Obok tak innowacyjnego telefonu chyba nikt nie przejdzie obojętnie i nawet, jeśli ktoś go nie potrzebuje to będzie chciał go wziąć do ręki i sprawdzić jak prezentuje się na żywo. Zrobi on dużo większe wrażenie niż poprzednie odsłony telefonów Xiaomi.

Xiaomi Mi MIX Alpha – ekran dookoła

Dla sprecyzowania informacji ekran pokrywa poza frontem także plecki oraz krawędzie boczne, a producent w tym modelu ma całkowicie zrezygnować z przycisków. Rama wykonana została ze stopu tytanu, a jedyne miejsce, gdzie nie ma ekranu to potrójny aparat fotograficzny. Zapewnienia są takie, że urządzenie zostanie wyposażone w odpowiednie czujniki i sensory, dzięki czemu będzie wiadomo w jakiej pozycji jest smartfon przez co cała treść ma być wyświetlana na odpowiedniej części wyświetlacza (tam gdzie nie ma dłoni użytkownika). Ponadto ekran ma się płynnie przełączać, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Xiaomi Mi MIX Alpha – trochę o specyfikacji

Trzeba również zwrócić uwagę na wspomniany aparat, bo matryca głównego sensoru ma wynosić, aż 108 Mpix. Poza głównym obiektywem dostaniemy również dwa oddzielne – szerokokątny i teleobiektyw. Moduł pokryty ma zostać szkłem szafirowym. Są już także pewne informacje na temat pozostałych podzespołów, a sercem urządzenia ma być procesor Qualcomm Snapdragon 855 Plus wsparty 12 GB pamięci RAM. Na nasze pliki z kolei ma być przeznaczone aż 512 GB. Bateria ma mieć pojemność 4050 mAh i posiadać funkcję szybkiego ładowania 40W. Telefon ma również wspierać najnowszą technologię 5G.

Xiaomi Mi MIX Alpha – cena

Producent informuje, że wszystkie powyższe informacje to na razie, jedynie projekt jednak jest to prawdopodobne, aby takie telefon pojawił się na rynku. Na ten moment nie ma żadnych informacji o dacie premiery, ale znana jest natomiast przypuszczalna cena, którego według informacji ma wynosić ok. 11 tys. zł. Na pewno sam pomysł wyprodukowania takiego telefonu jest niezwykle ciekawy, jednak nie wiadomo z jaką opinią wśród użytkowników na początku by się spotkał. Jedno jest pewne – Xiaomi jest w stanie zrealizować taki projekt.

Opinie o Xiaomi mi Mix Alpha
{{ reviewsOverall }} / 5 Opinii o smartfonie (1 opinia o smartfonie)
Ekran5
Aparat5
Bateria5
Wygląd4.5
Opinie o smartfonie Zostaw opinię o smartfonie
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię o smartfonie