Viva!Mobile LogoFundacja Viva! Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt jako pierwsza organizacja charytatywna wykorzystała niecodzienną metodę pozyskania funduszy. We współpracy z operatorem Next Mobile powstała sieć komórkowa Viva!Mobile. Pomysł stworzenia pierwszej w Polsce „sieci charytatywnej” jest nietypowy na pierwszy rzut oka. Dlaczego?

Viva!MobileKlienci Viva!Mobile otrzymują abonament na zbliżonych warunkach, jakie oferuje aktualnie rynek telekomunikacyjny. Innowacyjne jest to, że z każdego opłaconego rachunku operator przekazuje pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji Viva! Użytkownicy tej niecodziennej sieci mogą mieć zarówno abonament telefoniczny, jak i Internet, wszystko w oparciu o infrastrukturę Plusa. Taryfy zawierają rozmowy stacjonarne oraz komórkowe, a także SMS-y oraz MMS-y bez limitu w kraju.

Viva!Mobile ma dla swoich klientów cztery taryfy telefoniczne: Miś, Delfin, Lis i Lew. Szczegóły oferty w poniższej tabeli:

Taryfa Miś Delfin Lis Lew
Opłata miesięczna 19,99 zł 39,99 zł 49,99 zł 59,99 zł
Umowa  bezterminowa
Rozmowy krajowe bez limitu
SMSy/MMSy bez limitu
Limit danych 2 GB 10 GB 20 GB 30 GB

Na ofertę Internetu mobilnego w Viva!Mobile składają się dwa plany taryfowe: Dzik i Słoń. Szczegóły poniżej:

Taryfa Miś Delfin
Opłata miesięczna 39,99 zł 49,99 zł
Umowa  bezterminowa
Limit danych 30 GB 100 + 200 GB (Dzień i Noc)

Usługi Viva!Mobile oferowane są z elastyczną, niewiążącą oraz bezterminową umową, którą można zakończyć w każdym momencie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Proces zawarcia umowy odbywa się w 100% zdalnie. W obu przypadkach opłata aktywacyjna wynosi jedyne 19,99 zł.

Opłacając rachunki w Viva!Mobile, klienci co miesiąc wspierają działalność fundacji co oznacza większe możliwości ratowania potrzebujących zwierząt. Więcej funduszy to także więcej przeprowadzonych akcji, interwencji oraz więcej wygranych spraw w sądach z oprawcami, którzy znęcali się nad zwierzętami. Do tej pory ze środków przekazanych przez operatora zakupiono m.in. ponad tonę karmy dla zwierząt w schronisku w Korabiewicach.

Viva!Mobile Opinie
4
Opinie o ofercie
3.8
Jakość obsługi
3.8
Cena
4.4
Zasięg sieci
Opinii (6 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)