PlusDuże paczki internetu i rozmowy bez limitu to zaleta oferty na kartę od Plusa. Wszystkie startery od Plusa można zamówić przez internet i jako formę dostawy wybrać kuriera. Darmowa dostawa odbywa się w terminie od 1 do 4 dni. Numer rejestruje się automatycznie.

Plus na kartę opinie użytkowników

1.4
Opinie o ofercie
1.1
Jakość obsługi
1.6
Cena
0.8
Zasięg sieci
Opinii (5 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Prosto na kartę Plus

Plus Prosto na kartęPakiet Prosto a kartę od Plusa stworzony z myślą o osobach oszczędnych, lubiących przejrzyste warunki i proste obliczenia. Oferta bazuje na obecności darmowych połączeń i SMS-ów wewnątrz sieci, przy miesięcznym doładowaniu za 25 zł. Ponadto, do odwołania obowiązuje promocje, ustalająca stałą stawkę za wszystkie połączenia w kraju i za granicą (w ramach UE) oraz SMS-y, wynoszącą 0,19 gr. Prosto na kartę to konkurencja dla systemów pre-paidowych innych sieci. Atutem jest możliwość otrzymania dodatkowych bonusów pieniężnych za określoną kwotę doładowania. Prosto na kartę w Plusie to również wiele wariantów pakietów dodatkowych, zwiększających możliwości użytkownika, jak i ważność konta wynosząca rok, odnawiana każdorazowo przy doładowaniu.

GigaBank Bez Limitu Plus

Plus na kartę Giga BankW tej ofercie na kartę od Plusa na start otrzymujemy 6 GB do wykorzystania przez 15 dni. Do dyspozycji mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Ofertę włącza się kodem: *136*11*00#.

Przy doładowaniu za 25 zł otrzymujemy pakiet 10 GB internetu, co jest bardzo dobrą ofertą w porównaniu z konkurencją. Doładowanie za 25 zł jest ważne przez 30 dni.

Przy doładowaniach do 20 zł mamy opcję korzystania z Plus Music i aplikacji Ipla bez zużywania transferu danych. Wydając na doładowanie 25 zł i więcej dostajemy dodatkowo darmowy transfer na korzystanie z Facebooka, Messangera i Vibera.

 

PLUS na kartę Ja+

Plus na kartę w taryfach Ja+ to idealna koncepcja dla ludzi, chcących swobodnie i bez umowy korzystać z wybranych usług. Siedem, mocno zróżnicowanych planów taryfowych w ofercie Plus na kartę umożliwia dokonanie indywidualnego wyboru, dopasowanego do oczekiwań i wymagań. System pre-paid w tej sieci oferuje swoje usługi już od 10 zł miesięcznie, dając sposobność pozostawania w kontakcie ze światem, za niewielką, miesięczną opłatą.

W zależności od decyzji użytkownik oferty na kartę, zyskuje darmowe połączenia i SMS-y wewnątrz sieci Plus (co sprawdza się w przypadku młodszych klientów i dzieci), bądź pełną opcję nielimitowaną z pakietem obszernego internetu. Wyższe pakiety zawierają dodatkowo nieograniczony i całkowicie darmowy transfer danych do portali społecznościowych, co stanowi ukłon w stronę młodzieży. Zaletą rozwiązania na kartę JA + jest dowolność w miesięcznych kwotach doładowań, a w przypadku braku środków możliwość korzystania z połączeń przychodzących przez cały rok. Operator udostępnia także dodatkowo płatne pakiety, możliwe do modyfikacji w dowolnie wybranym momencie.

Oferta Plus Rozmawiaj

Dwa pakiety Rozmawiaj bez limitu oraz Rozmawiaj, sms-uj, mms-uj bez limitu to koncepcje dla ludzi nieznoszących ograniczeń. Brak limitów pozwala na pozostawanie w kontakcie niezależnie od sytuacji. Niskie ceny starterów w połączeniu z dowolnymi kwotami doładowań stanowią alternatywę dla niekorzystnych umów abonamentowych. Idealne dla osób w każdym wieku, dla których jasne warunki i niskie koszty miesięczne stanowią podstawę zadowolenia z usług.

W ramach opisywanych planów możliwość uzyskania dodatkowych bonusów za doładowania w kwocie min. 25 zł miesięcznie, jak i dokupienia pakietów internetowych, obowiązujących na terenie całej UE. Jasne warunki, prostota i maksymalne możliwości to coś, co użytkownik dostaje w ofercie Rozmawiaj.