Orange dla firm to 7 abonamentów do wyboru. W dowolnym momencie można zmienić ofertę. W przypadku zmiany plany taryfowego dla firm można otrzymać większą ilość paczek. Dodatkowo zarówno druga, jak i każda kolejna karta SIM kosztuje 20 zł mniej miesięcznie.

Orange dla firm opinie użytkowników

5
Opinie o ofercie
5
Jakość obsługi
5
Cena
4
Zasięg sieci
Opinii (1 opinia) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Plan Firmowy S

Plan Firmowy S dla firm to rozwiązanie stanowiące idealną możliwość dla właścicieli małych i większych przedsiębiorstw. Plan Firmowy S to połączenie wygody, komfortu oraz dopasowanie do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Operator Orange proponuje niski abonament w wysokości 45 zł miesięcznie netto, zawierający w sobie duży pakiet internetowy 25 GB oraz brak jakichkolwiek ograniczeń na połączenia i smsy do wszystkich sieci, wraz z najnowocześniejszymi smartfonami, dostępnymi na rynku. Powyższe ceny obowiązują, gdy podpiszemy umowę na 36 miesięcy.

Dużym plusem oferty dla firm od Orange jest także możliwość podpisania umowy bezterminowej.

Plan Firmowy M

Plan firmowy M to koszt 60 zł miesięcznie + Vat. W ramach tego abonamentu firmowego w Orange użytkownik otrzymuje 35 Gb z pełną prędkością. W ramach tego Planu Firmowego Klient otrzymuje jedną paczkę usług.

Plan Firmowy L

W cenie 75 zł miesięcznie użytkownik biznesowy ma do dyspozycji 75 GB internetu oraz możliwość doboru smartfona w atrakcyjnej cenie. Wybierając Plan Firmowy L od Orange, otrzymasz dwie paczki usług w ramach abonamentu.

Plan Firmowy XL

Największy Plan Firmowy od Orange za kwotę 100 zł miesięcznie. Otrzymujemy tu aż 155 GB z pełną prędkością i oczywiście rozmowy i SMS-y bez limitu. Do dyspozycji użytkownik ma aż trzy paczki usług dodatkowych w cenie abonamentu.

Paczki usług w Orange dla firm

W zależności od tego, którą ofertę wybierzesz, masz do dyspozycji określoną liczbę paczek z usługami dodatkowymi. Możesz wybrać spośród siedmiu paczek wymienionych poniżej:

  • W podróży
  • Bezpieczna firma
  • Serwis telefonu
  • Połączenia na Ukrainę
  • W internecie
  • W biurze
  • Połączenia międzynarodowe