Opinie o ofercie MIX w Play

Play MIX opinie
2.5
Opinie o ofercie
3.5
Jakość obsługi
4
Cena
3.5
Zasięg sieci
Opinii (1 opinia) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Zostaw opinię
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

PLAY MIX FORMUŁA S, M, L z telefonem

Wygodne rozwiązanie dla osób chcących otrzymać wiele, bez konieczności związania tradycyjną umową abonamentową. Oferta MIX od Play charakteryzuje się deklaracją liczby doładowań konta (najczęściej 24 lub 36), które mogą występować w dowolnej chwili, ale nie rzadziej niż raz na miesiąc. Dzięki takiej opcji, użytkownik może skrócić czas związania z sieci, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych.

Trzy, dostępne warianty zróżnicowane są nie tylko pod względem opłat, ale i korzyści uzyskiwanych przez klienta. Najmniejszy, oznaczony literą S to blisko 200 minut do wszystkich sieci oraz nielimitowane smsy i Internet o wielkości 2 GB. Kolejne propozycje różnią się ilością minut i transmisji danych internetowych.

Koncepcja FORMUŁA w MIXIE dedykowana jest miłośnikom wysyłania wiadomości tekstowych, dostępnych bez ograniczeń, w dowolnie wybranym momencie. Co więcej, propozycja operatora pozwala na dobór pakietów Internetu dodatkowego, jak i tych, umożliwiających swobodne oglądanie najlepszych kanałów telewizyjnych, w zależności od upodobań. To przejrzyste, bardzo proste warunki, dedykowane wygodnym, a jednocześnie oszczędnym klientom.

Atutem są często pojawiające się promocje, obowiązujące do odwołania (jak np. obecna, pozwalająca na nielimitowany Internet za 0 zł na pół roku). Oferta z telefonem stwarza sposobność uzyskania nowoczesnych urządzeń dla jeszcze lepszego wykorzystania usług dostępnych w PLAY.

Play MIX telefony

W ofercie Play MIX klient ma do wyboru bardzo dużo telefonów.

Telefony dostępne już od 1 zł w ofercie za 30 zł to m.in:

  • Xiaomi Redmi 7A
  • Oppo A1K
  • Alcatel 1

Zdecydowanie jednak warto przyjrzeć się ofertom, gdzie należy dopłacić niewielką kwotę, ponieważ pula telefonów jest znacznie lepsza.

I tak dopłacając na starcie nie więcej niż 100 zł możemy wybierać spośród takich smartfonów jak:

  • Oppo AX7
  • Sony Xperia L3
  • Alcatel 3X

Oferta PLAY FORMUŁA Elastyczna S, M, L z telefonem

Play Formuła MIX elastycznaPLAY jest siecią, oferującą elastyczne pakiety taryfowe, dostępne z najnowocześniejszymi telefonami na rynku. Opinie o Play są podzielone, jednak Play Formuła jest jedną z częściej wybieranych opcji przez klientów.

FORMUŁA S, M lub L to ukłon w stronę ludzi wymagających, którzy cenią sobie swobodne, niczym nieograniczone wysyłanie smsów. Każdy z trzech wariantów, bazuje na określonej ilości minut do wszystkich sieci, wspomnianych już nielimitowanych smsach oraz pakietem Internetowym. Ponieważ oferta MIX to połączenie klasycznego abonamentu z możliwością dowolnej ilości doładowań, pomysł tego operatora skierowany jest głównie dla tych, którzy nie chcą wiązać się restrykcyjną umową – ludzi młodych. MIX bowiem oznacza deklarację użytkownika co do ilości doładowań (zwykle 24 lub 36), które powinny być dokonywane minimum raz w miesiącu.

Co więcej, kwota minimalna wynosi zaledwie 30 zł, stanowiąc alternatywę dla drogich abonamentów. FORMUŁA S, M lub L w wersji elastycznej to jeszcze większe możliwości decydowania o własnych, miesięcznych kosztach. Każdy klient, może po 12 doładowaniach zdecydować czy wydłuża kontrakt o kolejnych 12 doładowań (dając łączną liczbę 36) i płaci ( w zależności od opcji) mniejsze koszty bądź też rezygnuje z kontraktu po 24 doładowaniach, płacąc 60 zł za pozostałą liczbę doładowań. Dzięki takiej koncepcji, każdy użytkownik może samodzielnie decydować o swoich kosztach, i w trakcie trwania kontraktu, modyfikować je według potrzeb. Dodatkowo, obecne są liczne pakiety – minut i transmisji danych internetowych, umożliwiające dobranie tego, co najbardziej potrzebne w danej chwili. To dowolne włączanie i wyłączanie usług, uatrakcyjniających ofertę operatora. Elastyczna formuła S, M lub L w wersji z telefonem jest opcją dla zmieniających zdanie, poszukującym alternatyw dla tradycyjnych abonamentów. To propozycja korzystna cenowo także dla młodzieży.

Oferta FORMUŁA S, M lub L w MIXIE bez telefonu

Propozycja dla ludzi, którzy chcą mieć jasne warunki, dopasowane do indywidualnych oczekiwań. Oferta MIX Formuła doskonale sprawdza się w przypadku młodzieży, jak i osób nie chcących wiązać się z operatorem klasycznym abonamentem. Trzy warianty stanowią koncepcje połączenia doładowań w kwocie przynajmniej 30 zł miesięcznie. Minimalna ilość doładowań wynosi 24, z tym że, użytkownik może dokonywać ich w wybranym momencie, przynajmniej raz w miesiącu. Częstsze uzupełnianie konta, skraca czas trwania kontraktu, a więc klient sam decyduje, jak długo chce korzystać z atrakcyjnych usług. W zależności od wariantu, dostępny jest pakiet minut do wszystkich sieci, a także nielimitowane smsy do wszystkich oraz określona wielkość transmisji danych internetowych.

Co więcej, operator udostępnia całą paletę usług dodatkowych, możliwych do aktywacji w dowolnym czasie. Wśród nich znajdują się pakiety minut dodatkowych oraz rozwiązania, umożliwiające swobodne oglądanie ulubionych kanałów filmowych i telewizyjnych. To opcja idealna dla młodych, aktywnych osób, którym nie potrzebne są nowoczesne smartfony za wysokie raty. Oferta Formuła w MIXIE jest propozycją ekonomiczną, dostępną na każdą kieszeń.