Zestawy z dwoma telefonami w T-mobile od 1 zł

Teraz w sieci T-mobile możemy nabyć smartfony w atrakcyjnych zestawach. Ponadto każdy z nich może być nasz już od 1 zł na start. Dokładnie operator oferuje nam 3 zestawy, a w każdym z nich otrzymamy po dwa telefony. Najbardziej korzystną opcją wydaje się być wybór zestawu z dwoma urządzeniami – Huawei Y6 (2018). Dostaniemy je za 1 zł w abonamencie L w T-mobile za 109 zł miesięcznie. Co będzie w nim do naszej dyspozycji?

T-mobile – abonament L

Operator daje nam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery komórkowe i stacjonarne. Wiadomości sms i mms również będziemy mieć bez limitów. Jednym słowem powyższy abonament jest nielimitowany. To jednak jeszcze nie wszystko. Dodatkowo przeznaczona jest dla nas również paczka Internetu – 70 GB do wykorzystania w kraju oraz 1 GB w krajach Unii Europejskiej. Oczywiście szkoda, że mamy tak mało transferu za granicą, jednak gdy ktoś bywa tam tylko sporadycznie wydaje się, że jest to dla niego oferta idealna. W tym przypadku umowę podpisujemy na 2 lata.

T-mobile – oferowane zestawy

Jakie są wszystkie zestawy dostępne u operatora? Pierwszy z nich to ten wspomniany wcześniej, czyli 2x Huawei Y6 (2018) dostępny od 1 zł na start. W drugim z nich dostaniemy smartfona Huawei P Smart (2019) oraz Huawei Y6 (2019). Ten zestaw może być nasz już od 8,99 zł na start. W ramach ostatniej propozycji otrzymamy 2x telefon Honor 6X od 9 zł na start. Zakup jednego z zestawów to doskonała okazja, aby kupić urządzenie dla siebie oraz dla kogoś innego np. na prezent.