Większość z operatorów komórkowych proponuje nam niezwykle atrakcyjne abonamenty, w których poza rozmowami i sms-ami dostajemy także telefon lub inne przydatne gadżety. Tak właśnie jest w przypadku Play i nowej oferty, która pojawiła się na rynku wraz z początkiem maja. Operator oferuje nam telefon Huawei P30 Lite oraz do tego słuchawki Huawei FreeBuds Lite. Za cały zestaw na start zapłacimy jedynie 1 zł. Telefon oraz słuchawki są oczywiście nowe.

Sprawdź najnowszą promocję na Huawei P30 Lite w Play

Oferta Play z Huawei P30 Lite

Płacąc w momencie podpisania umowy 1 zł nasza opłata co miesiąc będzie wynosić 140 zł. Wraz z nowoczesnymi urządzeniami w abonamencie otrzymamy również rozmowy i sms-y bez limitu oraz 30 GB Internetu. Oczywiście taka opłata miesięczna nie musi odpowiadać wszystkim, dlatego właśnie operator przygotował także inne konfiguracje.

Huawei P30 Lite w Play – koszty

Najprościej mówiąc całkowitą kwotę miesięczną obniżymy, jeśli zapłacimy więcej jednorazowo. Inne przykładowe konfiguracje oferty od Play:

– 1 zł na start – 140 zł miesięcznie,

– 299 zł na start – 110 zł miesięcznie,

– 799 zł na start – 90 zł miesięcznie.

Wszystko to dotyczy abonamentu w formule Solo L.

Za każdym razem otrzymujemy oczywiście rozmowy bez limitu zarówno na telefony komórkowe jak i stacjonarne. Podobnie jest z SMS-ami i MMS-ami.

Dane komórkowe

Do dyspozycji w promocji Play z telefonem Huawei P30 Lite mamy 30 GB na terenie całego kraju oraz 1 GB za granicą, w krajach Unii Europejskiej. Warto dodać, że możemy jeszcze bardziej obniżyć koszt miesięcznych opłat. Aby to zrobić wystarczy kilka kart SIM na jednym rachunku.

Dla rodziny taniej

Ponadto, jeżeli szukamy oferty dla całej rodziny to ceny w przypadku zakupu za złotówkę mogą spaść jeszcze bardziej. Decydując się na formułę Duet L od Play zapłacimy miesięcznie 125 zł za jedną osobę, a w przypadku formuły Play Pokolenia będzie to nawet 115 zł na miesiąc. Telefon Huawei P30 Lite dostępny jest kolorach czarnym lub niebieskim, z kolei słuchawki dostępne są tylko w jednym wariancie kolorystycznym – białym.