Większość z operatorów komórkowych proponuje nam niezwykle atrakcyjne abonamenty, w których poza rozmowami i sms-ami dostajemy także telefon lub inne przydatne gadżety. Tak właśnie jest w przypadku Play i nowej oferty, która pojawiła się na rynku wraz z początkiem maja. Operator oferuje nam telefon Huawei P30 Lite oraz do tego słuchawki Huawei FreeBuds Lite. Za cały zestaw na start zapłacimy jedynie 1 zł. Telefon oraz słuchawki są oczywiście nowe.

Sprawdź najnowszą promocję na Huawei P30 Lite w Play

Oferta Play z Huawei P30 Lite

Płacąc w momencie podpisania umowy 1 zł nasza opłata co miesiąc będzie wynosić 140 zł. Wraz z nowoczesnymi urządzeniami w abonamencie otrzymamy również rozmowy i sms-y bez limitu oraz 30 GB Internetu. Oczywiście taka opłata miesięczna nie musi odpowiadać wszystkim, dlatego właśnie operator przygotował także inne konfiguracje.

Huawei P30 Lite w Play – koszty

Najprościej mówiąc całkowitą kwotę miesięczną obniżymy, jeśli zapłacimy więcej jednorazowo. Inne przykładowe konfiguracje oferty od Play:

– 1 zł na start – 140 zł miesięcznie,

– 299 zł na start – 110 zł miesięcznie,

– 799 zł na start – 90 zł miesięcznie.

Wszystko to dotyczy abonamentu w formule Solo L.

Za każdym razem otrzymujemy oczywiście rozmowy bez limitu zarówno na telefony komórkowe jak i stacjonarne. Podobnie jest z SMS-ami i MMS-ami.

Dane komórkowe

Do dyspozycji w promocji Play z telefonem Huawei P30 Lite mamy 30 GB na terenie całego kraju oraz 1 GB za granicą, w krajach Unii Europejskiej. Warto dodać, że możemy jeszcze bardziej obniżyć koszt miesięcznych opłat. Aby to zrobić wystarczy kilka kart SIM na jednym rachunku.

Huawei P30 Lite w Play dla rodziny taniej

Ponadto, jeżeli szukamy oferty dla całej rodziny to ceny w przypadku zakupu za złotówkę mogą spaść jeszcze bardziej. Decydując się na formułę Duet L od Play zapłacimy miesięcznie 125 zł za jedną osobę, a w przypadku formuły Play Pokolenia będzie to nawet 115 zł na miesiąc. Telefon Huawei P30 Lite dostępny jest kolorach czarnym lub niebieskim, z kolei słuchawki dostępne są tylko w jednym wariancie kolorystycznym – białym.