Xiaomi Redmi 7A w supercenie w Orange na abonament

Smartfon Xiaomi Redmi 7A pojawił się na rynku już jakiś czas temu. Od tego momentu na jego zakup zdecydowało się wiele osób. Jednak nie każdego stać na to, aby kupić go za gotówkę. Na szczęście smartfon jest dostępny w abonamencie u pomarańczowego operatora – Orange w ofercie Plan Mobilny 45. Jak nie trudno się domyślić jego miesięczny koszt to 45 zł. A co on obejmuje?

Redmi 7A w abonamencie Orange – warunki

W abonamencie Orange za 55 zł ze smartfonem marki Xiaomi otrzymujemy nielimitowane rozmowy za telefony stacjonarne i komórkowe. Tak samo sytuacja będzie wyglądać z wiadomościami sms i mms. Dodatkowo do naszej dyspozycji w tym przypadku jest 7 GB danych komórkowych do wykorzystania na terenie Polski oraz 3,8 GB Internetu w krajach Unii Europejskiej. Umowę podpisujemy standardowo na 2 lata.

Xiaomi Redmi 7A w cenie 55 złotych miesięcznie w Orange

Jak już wcześniej wspominałem koszt abonamentu to jedynie 45 zł miesięcznie, jednak trzeba wiedzieć, że nie są to jeszcze wszystkie opłaty, bo dodatkowo pobierana jest od nas osobna opłata za sam sprzęt. Niejednokrotnie jest ona o wiele droższa niż sam abonament, ale w przypadku tego modelu wynosi ona tylko 10 zł miesięcznie co daje nam łączną sumę opłat w wysokości 55 zł na miesiąc.

Xiaomi Redmi 7A – co oferuje?

Sam telefon w sieci Orange dostępny jest w kolorze czarnym oraz w wersji – 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Według wielu informacji jedną z jego największych zalet jest niesamowicie pojemna bateria – 4000 mAh, która zapewni nam bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Więcej o specyfikacji Xiaomi Redmi 7A przeczytasz tutaj.

Wybierając Xiaomi Redmi 7A i wspomniany wariant abonamentu na pewno nie będziemy tego żałować i powinniśmy być zadowoleni.