Wygraj wycieczkę z T-mobile – konkurs wakacyjne doładowanie

T-mobile ogłasza bardzo atrakcyjny i wyjątkowy konkurs dla swoich klientów, w którym mogą oni wygrać wymarzoną wycieczkę! Jakie warunki należy spełnić, by zakwalifikować się do grona potencjalnych zwycięzców? O czym należy pamiętać?

Operatorzy świadczący usługi telekomunikacyjne na terenie kraju prześcigają się w pomysłach, które mają przyciągnąć uwagę nowych klientów i zachęcić stałych do przedłużenia umowy. Firmy telekomunikacyjne oferują abonentom szeroką ofertę różnorodnych usług podstawowych (nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe, sms-y bez limitu czy zwiększenie pakietu danych internetowych, które można wykorzystać podczas danego okresu rozliczeniowego) i dodatkowych (ubezpieczenie, usługi bankowe, dostęp do dedykowanych stron i serwisów itp.). T-mobile poszedł jednak o krok dalej i zaproponował swoim abonentom udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest voucher, który można zrealizować na stronie internetowej travelplanet.pl. Najbardziej kreatywni uczestnicy wakacyjnej zabawy zostaną nagrodzeni również drogocennymi nagrodami rzeczowymi.

Wygraj wycieczkę z T-mobile – jakie warunki należy spełnić, by wziąć udział w konkursie?

Zabawa „Wakacyjne doładowanie” – wygraj wycieczkę z T-mobile adresowana jest do wszystkich użytkowników sieci T-mobile i Heyah, którzy korzystają z taryfy na kartę lub mix. Użytkownik, który chce wziąć udział w konkursie powinien w dniach 6 maja – 5 lipca doładować swój telefon wyłącznie drogą internetową. Kolejnym krokiem jest poprawne uzupełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej wakacjet-mobile.pl oraz kreatywna odpowiedź na pytanie następujące pytanie konkursowe: Czuję, że lato zaczyna się gdy… Warto podkreślić, że kryterium, na podstawie którego będą przyznane nagrody główne i drogocenne nagrody rzeczowe jest nie szybkość wysłania zgłoszenia, lecz nietuzinkowa i kreatywna odpowiedź na zadane pytanie.

Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że większą szansę na zdobycie cennych upominków i vouchera na niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju wycieczkę mają Ci, którzy wykażą się kreatywnością oraz inwencją twórczą. Należy dodać, że z doładowania jednego konta można wysłać tylko jedno zgłoszenie do zabawy „Wygraj wycieczkę z T-mobile – konkurs wakacyjne doładowanie”.

W puli nagród znajduje się:

  • 4x voucher do wykorzystania na travelplanet.pl (1x o wartości 15 000 i 3x o wartości 5 000zł)
  • 10x smartfony (Samsung Galaxy J4+, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy A8)
  • 36x aparat (Fujifilm Instax Mini 9)
  • 300x doładowanie (każde o wartości 30zł)

Czas trwania zabawy jest ograniczony i trwa do 5 lipca.

Uwaga: minimalna kwota doładowania wynosi 30 złotych.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!