W promocji Wakacje od rat w Orange mamy do dyspozycji wiele modeli smartfonów, za które przez pół roku nie będziemy musieli zapłacić ani złotówki. Jeśli zaś przeniesiemy numer z innej sieci otrzymamy dodatkowo 3 miesiące abonamentu gratis. Możemy skorzystać z różnego rodzaju abonamentów od Orange.

Plan Komórkowy Podstawowy i Samsung Galaxy S9

Oszacujmy ile będziemy musieli zapłacić za Samsunga Galaxy S9+ dual SIM. Koszt abonamentu w Orange to 69,99 zł. Rata za smartfona wynosi 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy. Po tym czasie opłata za urządzenie wyniesie 150 zł. Suma opłat to 219,99 zł. W ramach tej oferty mamy do dyspozycji 20 GB internetu z pełną prędkością. Później internet spowalnia do 1MB/s. Rozmowy oraz sms’y są darmowe, a w krajach Unii Europejskiej za darmo możemy wykorzystać 100 minut.

Jednorazowa opłata wynosi 49,99 zł a opłata na start 199 zł.

Dla porównania w Play Samsung Galaxy S9 dostępny jest za 499 zł na start przy abonamencie 140 zł w ofercie Play Pokolenia. W ofercie solo abonament jest droższy o 10 zł.

Plan Komórkowy Optymalny i Samsung Galaxy A6

Jeśli zdecydujemy się na Samsunga Galaxy A6 dual SIM opłata na start wyniesie 0 zł a abonament 49,99 zł. Tutaj do dyspozycji mamy 10 GB internetu w pełnej prędkości. Rozmowy i sms’y są darmowe, tak samo jak w Planie Komórkowym Podstawowym. Po 6 miesiącach korzystania z usługi abonament wyniesie już 97,98 zł

Można zestawić tą ofertę z ofertą od Tmobile z Samsungiem Galaxy A6 i słuchawkami Marshall. W T-mobile bez limitu koszt abonamentu wynosi 90 zł. Jak zatem widać oferta od Orange jest droższa i nie dostaniemy dodatkowego gratisu jakim są słuchawki. W T-mobile jednak mamy jedynie 5,2 GB internetu na pełnej prędkości.