TVN24GO za darmo przez 30 dni. #ZostańWDomu z Play

W ramach akcji #ZostańWDomu i pandemii koronawirusa Play daje możliwość korzystania z aplikacji TVN24GO przez 30 dni za darmo. Koszt usługi poza promocją to 10 zł. Dla osób, które nie posiadają telewizji kablowej jest to oferta warta rozważenia, ponieważ osobiście oglądając TVN24 korzystając z aplikacji Player.pl ciagle zrywało połączenie i były problemy z jakością obrazu. Po instalacji TVN24GO problemy zniknęły. Na razie testuję to rozwiązanie, od 3 godzin nic się nie zacina, gdy w Playerze miało to miejsce średnio 30 razy na godzinę a było to na tyle uciążliwe, że aplikacja wyłączała transmisję i trzeba było ją włączać ponownie. Dodam tylko, że korzystam z Xiaomi Mi Box i być może na PS4 czy innych tego typu urządzeniach TVN24 działa lepiej.

Jak skorzystać z 30 dniowego darmowego dostępu do TVN24GO?

Promocja TVN24GO w Play jest dostępna dla każdego klienta Play. Wystarczy wysłać sms o treści TVN24 na numer 8028. W odpowiedzi zwrotnej otrzymamy kod.

Aby skorzystać z kodu należy:

  • Zarejestrować się na stronie go.tvn24.pl
  • Potwierdzić rejestrację klikając w link znajdujący się mailu
  • Zalogować się na stronie go.tvn24.pl
  • Przejść do zakładki Zrealizuj voucher, znajdującej się w dolnym menu serwisu
  • Wpisać otrzymany w smsie kod.
  • Podać numer karty – zablokowane zostaną na koncie 2 zł, które mają zostać zwrócone

Pamiętajcie o wyłączeniu subskrypcji TVN24GO jeśli chcecie korzystać tylko przez 30 dni!

Teoretycznie można już korzystać z aplikacji. Jednak ja musiałam się wylogować aby mieć możliwość uruchomienia programu.

TVN24GO na MiBox, PS4, XBOX

Jeśli korzystacie z urządzeń typu: PlayStation 4, Xbox One, Xiaomi Mi Box musicie najpierw pobrać aplikację TVN24Go i postępować zgodnie z instrukcją na ekranie w celu zalogowania się na telewizorze. Na MiBox trzeba było wejść na stronę go.tvn2/zaloguj-tv i tam wpisać kod, który będzie widoczny na ekranie monitora.