Operator PLAY jako jeden z nielicznych na rynku ma do zaproponowania osobom zainteresowanym nie tylko ofertę abonamentową i na kartę, ale również możliwość zakupu samych telefonów komórkowych na raty. To z pewnością ukłon w stronę Klientów, którzy mają już umowę, ale chcą zakupić nowoczesny sprzęt w wygodnej, ratalnej formie. Pomysł tego rodzaju jest z pewnością atrakcyjny zwłaszcza dla ludzi oszczędnych bądź mniej majętnych, którym trudno jednorazowo wydać większą sumę na smartfona.

Wśród szerokiej palety produktów, każdy znajdzie coś dla siebie. Rozpoczynając od telefonów budżetowych, ekonomicznych jak np. LG K8 z 2017 r, który w ofercie na rata wyniesie zaledwie 16,58 zł (przy umowie na 36 miesięcy), po rozwiązania z wyższej półki, niedawno mające swoje premiery w Polsce. Wśród korzystnych ofert na uwagę z pewnością zasługuje model Samsunga S9+, którego miesięczna rata przy umowie na 36 miesięcy wynosi 152 zł. Propozycja jest więc interesująca również dla miłośników gadżetów, lubiących posiadać na własność urządzenia najlepsze i najdroższe na rynku.

Jak podaje PLAY, wysyłka wybranego urządzenia (o ile znajduje się na magazynie) następuje w ciągu 24h, co jest wygodne z punktu widzenia wymagających Klientów. Oczywiście wszystkie modele dostępne są również w wersji abonamentowej. Pomysł operatora spotyka się z coraz większym zainteresowaniem, gdyż wśród dostępnych modeli znajduje się kilkadziesiąt opcji niemalże wszystkich producentów, dostępnych na polskim rynku.

Zwolennicy Samsunga, Nokii czy Huawei ucieszą się nowymi możliwościami, jak i wieloma wersjami popularnych smartfonów. Co więcej, aby poznać niezbędne wymogi czy zaczerpnąć informacji wystarczy skontaktować się z infolinią PLAY bądź udać się bezpośrednio do salonu.

Podsumowując – opcja zakupu urządzenia na raty bez wiązania się umową abonamentową jest atrakcyjna bowiem użytkownik ma możliwość wyboru właściwego sobie telefonu, jak i jego miesięcznych opłat.