T-mobile – telefony z biletami do Cinema City

Teraz T-mobile rozdaje darmowe bilety do Cinema City. Co więcej w jednym pakiecie otrzymamy bilety dla dwóch osób. Wszystko co trzeba zrobić to jedynie wybrać jednego z czterech smartfonów w zestawie na abonament. Zacznijmy od tego co otrzymamy w abonamencie.

T-mobile – oferta L

Jako przykład weźmy sobie ofertę L, której koszt to 109 zł miesięcznie. Do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy, wiadomości sms oraz mms do wszystkich sieci zarówno na numery komórkowe jak i stacjonarne. To jednak jeszcze nie wszystko, bo operator przewidział dla nas pakiet Internetu, gdzie otrzymamy aż 70 GB transferu danych do wykorzystania w Polsce i 1 GB do wykorzystania na terenie krajów Unii Europejskiej. Jest to dość duża dysproporcja, jeśli chodzi o pakiet krajowy i zagraniczny, jednak kiedy ktoś przebywa głównie na terenie naszego kraju to nie powinno stanowić to dla niego większego problemu. Decydując się na ten abonament umowę musimy podpisać standardowo na 24 miesiące.

T-mobile – zestawy z telefonami

Aby otrzymać wspomniane bilety musimy zdecydować się na jeden z poniższych wariantów. Warto dodać, że dostępne są one w przedstawionym abonamencie. Obok podane są ceny jakie zapłacimy za nie w skali miesiąca. Oto one:

  • Huawei P30 Lite – 9 zł na start, 119 zł miesięcznie,
  • Huawei Mate 20 Lite – 1 zł na start, 109 zł miesięcznie,
  • Huawei P Smart Z – 1 zł na start, 99 zł miesięcznie,
  • Samsung Galaxy A10 – 9 zł na start, 79 zł miesięcznie.

T-mobile – jak otrzymać bilety?

Jednak to nie wszystko, jeśli chodzi o bilety, ponieważ poza wyborem i zakupem zestawu musimy jeszcze odczytać maila z voucherem, na którym znajdować się będzie podwójny bilet do Cinema City, a ponadto zestawy popcornu i coli. Jeśli mamy już pobrany voucher możemy wykorzystać go bez obaw w jednym z punktów Cinema City.

Sam operator nie podaje dnia, w którym miałaby zakończyć się promocja. Być może potrwa ona aż do wyczerpania zapasów. Jest to znakomita okazja do tego, żeby przy okazji zakupu nowego smartfona zaprosić również kogoś do kina na wspólny seans.