T-mobile – Samsung Galaxy A70 za 1 zł na start

W sieci T-mobile możemy kupić Samsunga Galaxy A70 za jedyne 1 zł na start. Jest to idealny smartfon dla osób lubiących duże ekrany w telefonach. Jeśli chodzi o wybór abonamentu to u tego operatora mamy kilka wariantów, a jeden z nich prezentuje się w następujący sposób.

T-mobile – Samsung Galaxy A70 w abonamencie L

Otrzymamy w nim nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne jak i komórkowe do wszystkich sieci. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. Dodatkowo do naszej dyspozycji będzie pakiet Internetu w ilości – 70 GB w kraju oraz 1 GB w innych krajach na terenie Unii Europejskiej. Za taki abonament wraz z zapłacimy urządzeniem zapłacimy 119 zł miesięcznie. Umowę musimy podpisać standardowo na 24 miesiące. Dokładniej jest to abonament L. Jeszcze przed promocją w takiej konfiguracji – z tym samym abonamentem i urządzeniem musieliśmy zapłacić na start aż 429 zł. Jest to więc duża różnica i teraz możemy sporo zaoszczędzić.

T-mobile – pakiety telewizji VoD

Jak wcześniej wspominałem oferowany telefon posiada duży i czytelny wyświetlacz co idealnie będzie komponować się z dostępnym pakietem VoD, dzięki któremu będziemy mieć możliwość oglądania sporej ilości filmów i seriali. Oferowane pakiety to:

IPLA Eleven Sports – 15 zł (14 dni bez opłat),

Netflix,

IPLA Polsat Sport Premium – 40 zł,

Amazon prime video – 13 zł.

Obok każdego z pakietów znajduje się wyokość miesięcznej opłaty. Identycznie jak w przypadku telefonu umowę na usługi telewizyjne podpisujemy na 24 miesiące. Samo urządzenie dostępne jest u operatora w kolorze niebieskim. Dzięki takiej promocji możemy mieć nowego smartfona, telewizję oraz abonament z nielimitowanymi rozmowami i sms-ami za naprawdę atrakcyjne pieniądze.