Wielu operatorów zaczęło tworzyć oferty rodzinne lub grupowe. Ma to oczywiście na celu przyciągnięcie do siebie jak największej ilości klientów. Niedawno opisywaliśmy podobną ofertę od Play (link na końcu artykułu). We wrześniu również T-Mobile wystartował z ofertą rodzinną. Im więcej osób włączysz do oferty, tym więcej oszczędzisz. Sprawdźmy jak jest w rzeczywistości.

Co otrzymujemy w ofercie rodzinnej od T-Mobile?

Najniższy abonament w tej ofercie od T-Mobile wyniesie 35 zł. Aby tak było należy dołączyć 3 osoby. W przypadku gdy z oferty skorzystają 2 osoby abonament wyniesie 40 zł. Koszt abonamentu przy jednej osobie to 50 zł.

W ramach abonamentu każdy użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy oraz wiadomości tekstowe do wszystkich sieci. Dostajemy także internet bez limitu danych. Jednak dotyczy to tylko 10 GB internetu. Po ich wyczerpaniu prędkość internetu spada do 1 Mb/s. Należy zwrócić uwagę na korzystanie z internetu w krajach Unii Europejskiej, ponieważ przy przekroczeniu 1 GB, kolejny GB będzie kosztował już 14,91 zł.

Jeśli jednak potrzebujemy większej ilości gigabajtów w pełnej prędkości, możemy skorzystać z oferty o 10 złotych droższej. Wówczas będzie nam przysługiwać 20 GB internetu.

W T-Mobile nie ma ograniczenia czasowego przy dodawaniu kolejnych członków rodziny do grupy. Każda z osób może mieć inną umowę z różną wartością abonamentu, z telefonem lub bez niego. W ramach Oferty Rodzinnej jedna osoba może stworzyć grupę składającą się z maksymalnie 10 członków.

Udogodnieniem jest to, że każdy członek rodziny może płacić za swoją umową osobno w przypadającym terminie płatności.

Czy warto skorzystać z Oferty Rodzinnej od T-Mobile?

Zdecydowanie warto zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami? Przykładowo w nju mobile wystarczy stworzyć grupę dwóch osób i za 19 złotych miesięcznie korzystać z 10 GB internetu oraz nielimitowanych rozmów i sms’ów. Dodatkowo po pół roku korzystania z oferty otrzymujemy już 20 GB transferu a po dwóch latach będzie to 30 GB. Oczywiście w przypadku nju mobile nie musimy wiązać się długoterminową umową. Wnioski zatem są oczywiste.

Nieco tańszą opcją jest także oferta Play Pokolenia. Tu za takie same warunki zapłacimy 30 złotych a przy 5 GB internetu tylko 20 złotych miesięcznie. Sprawdź ofertę Play Pokolenia.