T-Mobile oferta z telefonem

Oferta T-Mobile bez limitu

Jako jedna z największych sieci, T-mobile proponuje swoim klientom szereg rozwiązań abonamentowych, dostępnych z telefonem. Wśród nich oferta Bez limitu podpisywana na 24 miesiące. Rozwiązanie dla nowych użytkowników obejmuje brak jakichkolwiek limitów zarówno w połączeniach, jak i smsach, mmsach czy Internecie za 80 zł miesięcznie. w przypadku osób przenoszących numer do sieci, plan taryfowy obejmuje to samo, za niższą miesięczną opłatą.

Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest możliwość podwyższenia abonamentu o 10 zł, co wpływa na obniżenie rat za wybrane urządzenia. A jest w czym wybierać, gdyż paleta dostępnych smartfonów jest szeroka.

Propozycja wydaje się idealna dla ludzi chcących korzystać z usług bez ograniczeń nie tylko w kraju, ale również we wszystkich krajach Unii Europejskiej. (Bonus – 4 miesiące za 1 zł dla przenoszących numer).

Oferta T-Mobile standardowa (plan taryfowy T1, T2 i T2 Smartfoneria)

Ten rodzaj oferty dedykowany jest osobom, chcącym posiadać wiele za niewielkie pieniądze. To trzy, zróżnicowane plany taryfowe obejmujące nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci, brak ograniczeń w darmowych smsach i mmsach (poza planem T1, gdzie każdy sms kosztuje 0,20 gr) oraz pakiet Internetowy o wielkości zależnej, od wyboru konkretnej propozycji. Miesięczne opłaty rozpoczynają się od 49,95 zł, co stanowi alternatywę dla ofert innych operatorów. Co więcej, w każdej z ofert użytkownik ma dostęp do bezpłatnych serwisów internetowych takich jak Otomoto, OLX czy Tidal bez pobierania transferu danych. Atutem standardowego abonamentu jest możliwość modyfikowania usług (poprzez zwiększenie pakietu danych internetowych) przy podpisywaniu umowy, co oczywiście wiąże się z z większymi kosztami miesięcznymi. Umowa na 24 miesiące umożliwia zakup najnowocześniejszych telefonów w korzystnych cenach.

Oferta T-Mobile Bez limitu na 36 miesięcy

Użytkownikom zdecydowanym, operator proponuje ofertę abonamentową bez limitu, podpisywaną na 36 miesięcy za kwotę 80 zł. Pomysł pozwala na wykonywanie nielimitowanych połączeń w krajach Unii Europejskiej, wysyłaniu smsów i mmsów do wszystkich sieci oraz dostęp do nielimitowanego Internetu. W pakiecie, klient ma możliwość wyboru nowoczesnego urządzenia, dzięki któremu może dowolnie korzystać z usług operatora.

Co więcej, podwyższenie miesięcznego abonamentu o 20 zł daje sposobność obniżenia ceny wybranego smartfona. Wszystko dla wygody, przy zachowaniu maksymalnej elastyczności.

T-mobile oferta abonamentowa bez telefonu

Oferta T-Mobile Bez limitu

Oferta T-Mobile Bez limitu bez telefonu dostępna jest zarówno dla nowych klientów, jak i osób przenoszących numer. Pozwala na dowolne wykonywanie darmowych połączeń na wszystkie telefony stacjonarne i komórkowe na terenie całej Unii Europejskiej. Jest więc propozycją skierowaną do najbardziej wymagających, chcących pozostawać w kontakcie, niezależnie od miejsca. w ofercie znajdują się również nielimitowane smsy i mmsy oraz szybki Internet, dzięki któremu użytkownik może swobodnie korzystać z najlepszego źródła informacji.

Propozycja od T-mobile kosztuje miesięcznie 50 zł i jest jedną z najlepszych ofert, dostępnych na rynku. Co więcej, każdy przenoszący numer może skorzystać z opcji Satysfakcji gwarantowanej albo zwrotu pieniędzy, gdzie przy nie spełnieniu oczekiwań abonenta, operator deklaruje zwrot nawet do 6 miesięcy poniesionych kosztów z tytułu opłat.

Oferta T-Mobile Standardowa (T1 i T2) T1 i T2 to plany taryfowe, których opłaty miesięczne wynoszą 29,95 i 49,95 zł. Użytkownik, zdecydowany na podpisanie 24-miesięcznej umowy zyskuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne oraz smsy i mmsy (w planie T1 opłata za jednego smsa wynosi 0,20 gr).

Ponadto operator udostępnia 2GB i 5 GB internetu, z możliwością jego zwiększenia, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Propozycja tego rodzaju, pozwala na zachowanie niskich rachunków, a także korzystanie z całej palety serwisów internetowych, przydatnych na co dzień, bez wykorzystywania transferu danych internetowych.

To oferta korzystna, z której może skorzystać każdy, kto chce mieć pod kontrolą swoje wydatki.

Oferta T-mobile T2 (dostępna tylko online)

Dla użytkowników strony internetowej operatora, T-mobile przygotował dwa dodatkowe plany taryfowe, dostępne przy umowie na 6 i 24 miesiące. To nielimitowane połączenia do wszystkich w krajach Unii nie tylko na komórki, ale i telefony stacjonarne. Propozycja obejmuje również darmowe smsy i mmsy oraz 5 GB Internetu.

Rozwiązania dostępne za 29,95 zł miesięcznie są wygodne i warto wziąć je pod uwagę. Szczególnie miłośnicy surfowania w sieci mogą czuć się usatysfakcjonowani, gdyż wraz z umową nabywają opcję darmowego korzystania z całej gamy serwisów internetowych, bez wykorzystywania dostępnego pakietu danych. T-Mobile Oferta rodzinna Propozycja kierowana do rodzin bądź osób, chcących znaleźć duże możliwości w łączonym, tańszym abonamencie.

Nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy i Internet bez limitu danych, dostępne przy podpisaniu umowy na 24 miesiące.

Co ważniejsze, opłata za trzy karty SIM + jeden nowoczesny smartfon wynosi 110 zł miesięcznie, a przy opcji dla dwóch użytkowników (także z jednym urządzeniem) zaledwie 100 zł. To alternatywa dla ludzi ceniących sobie stałe, niskie koszty i posiadanie usług, z których można korzystać nie tylko w kraju, ale i w całej Unii Europejskiej. Oferta rodzinna umożliwia pozostanie w nieograniczonym kontakcie ze wszystkimi.

T-mobile oferta na abonament
5 (100%) 1 ocena/y