Huawei P Smart Z to jeden z nielicznych modeli na rynku, które posiadają wysuwany aparat do selfie. Niejednokrotnie wiąże się to ze sporym strachem o jego uszkodzenie.

T-mobile – darmowa ochrona aparatu

Teraz w sieci T-mobile możemy otrzymać dodatkową ochronę na wspomniany aparat. Co najważniejsze jest bezpłatna i chroni moduł przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jaki warunek trzeba spełnić? Jest to tylko i wyłącznie zakup urządzenia u operatora w abonamencie, a jego ceny na start zaczynają się już od 1 zł.

T-mobile – abonament M

Zapewne zastanawiamy się teraz na co możemy liczyć, jeśli chodzi o samą ofertę abonamentową. Jako przykład weźmy sobie abonament M. Operator przewidział w niej dla nas rozmowy do wszystkich sieci zarówno na numery stacjonarne i komórkowe bez limitu. Tak samo jest z wiadomościami sms i mms. A do tego wszystkiego otrzymamy jeszcze transfer danych komórkowych – 30 GB do wykorzystania w kraju oraz 1 GB w krajach UE. Wspomniany abonament do koszt 99 zł na miesiąc. Umowa podpisywana jest na okres 2 lat.

Samo urządzenie dostępne jest u operatora w 3 kolorach – czarnym, niebieskim i zielonym. Dzięki darmowej ochronie aparatu teraz nie musimy się martwić, że zostanie on uszkodzony na dłuższy czas. Będziemy mogli to naprawić nie ponosząc żadnych kosztów.