Oferta promocyjna od T-mobile ze słuchawkami Marshall i telefonem Samsung Galaxy A6. Koszt abonamentu wynosi 90 zł. W ramach tej opłaty otrzymujemy rozmowy i wiadomości tekstowe oraz mms’y bez ograniczeń. Bez limitu danych możemy korzystać z internetu w telefonie. W krajach Unii Europejskiej pakiet danych wynosi 5,2 GB a 1 GB jest za darmo.

Smartfona Samsung Galaxy A6 w T-mobile otrzymamy już za 1 zł. Telefon posiada 5.6 calowy ekran, pamięć 32 GB, procesor Samsung Exynos 7870. Model ten posiada skaner odcisków palców i rozpoznawanie twarzy.

Słuchawki Marshall w prezencie od T-mobile

Słuchawki Marshall Major 3 od T-mobileNiestety operator nie podaje na swojej stronie o jaki model słuchawek Marshall chodzi. Najprawdopodobniej są to MARSHALL Major III, które kosztują około 500 zł w regularnej sprzedaży. Są to słuchawki bezprzewodowe, nauszne. Gwarantują one na jednym ładowaniu 30 godzin użytkowania. Waga słuchawek to 178 g.

Możemy także skorzystać z gwarantowanych 300 zł od Samsunga jeśli oddamy swój stary smartfon. Należy jednak uprzednio go wycenić za pomocą aplikacji samsung.kupimyto.pl. 300 zł zostanie przelane na konto użytkownika.

Umowa w T-mobile zawierana jest na 24 miesiące.