T-mobile – 100 zł rabatu na urządzenia

W sieci T-mobile teraz możemy kupić urządzenia mobilne 100 zł taniej. Dotyczy to tylko produktów dostępnych na stronie Internetowej operatora takich jak laptopy, smartfony czy tablety. Co więcej możemy oczywiście zdecydować się na abonament od T-Mobile wraz ze smartfonem. A przykładowa oferta abonamentowa prezentuje się w następujący sposób. Chodzi tutaj o abonament (M).

T-mobile – abonament M

W ramach abonamentu w T-Mobile otrzymujemy nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe oraz do wszystkich sieci. Tak samo wygląda to z wiadomościami sms i mms, które również są bez limitu.

Dodatkowo mamy do dyspozycji 30 GB danych komórkowych do wykorzystania na terenie naszego kraju oraz 1 GB Internetu w krajach Unii Europejskiej. Koszt samego abonamentu w tym przypadku to 99 zł miesięcznie – do tego trzeba doliczyć sobie opłatę za wybrane urządzenie. Standardowo umowę musimy podpisać na 24 miesiące.

T-mobile – jak skorzystać z promocji na tańsze urządzenie?

Jest jednak kilka warunków, a właściwie kilka kroków, które trzeba wykonać, aby otrzymać wcześniej wspomniany rabat w wysokości 100 zł. Po pierwsze należy skopiować kod, który dostępny jest na stronie Internetowej operatora. Następnie wybieramy interesującą nas ofertę. Musi to być M lub L z telefonem na 24 miesiące lub Internet mobilny z laptopem lub tabletem. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak tylko wpisać kod rabatowy w koszyku i zatwierdzić całe zamówienie. Na sam koniec wprowadzamy wszystkie niezbędne dane i oczekujemy na kuriera z umową i wybranym urządzeniem. Promocja trwa tylko do 11 października, dlatego warto się pospieszyć, aby jej nie przegapić. Jest to znakomita okazja na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy np. przy zakupie nowego smartfona.