Sony Xperia1 w Orange

Kilka dni temu w sieci Orange pojawiła się nowa oferta. Dotyczy ona telefonu Sony Xperia 1 wraz ze słuchawkami. Oferta do tyczy zakupu urządzeń w abonamencie. Ceny abonamentu w Orange z Xperia 1 rozpoczynają się od 99 zł. Model dołączonych słuchawek to: Sony MDR-CH500.

Co otrzymamy w ramach oferty z Xperia 1?

Co obejmuje najtańszy z możliwych abonamentów, czyli ten za 99 zł na start? Otrzymujemy w nim nielimitowane połączenia zarówno na telefony komórkowe jak i stacjonarne. Ponadto możemy bez limitu wysyłać wiadomości sms i mms. Na naszym koncie pojawi się również 30 GB transmisji danych w kraju oraz 6,3 GB na terenie Unii Europejskiej. Umowa podpisywana jest zawsze na 24 miesiące. Samo urządzenie mamy dostępne tylko w jednym kolorze – czarnym. Jednak jest on bardzo elegancki i prezentuje się zjawiskowo.

Inny wariant z telefonem Xperia 1

Jeśli taka wysokość miesięcznego abonamentu to dla nas za dużo możemy go obniżyć. Wystarczy wybrać tylko inny, tańszy abonament. Przykładowo może to być Plan Mobilny 45. W tym wariancie za samo urządzenie zapłacimy 999 zł, a nasze miesięczne opłaty będą prezentowały się w następujący sposób: za sam abonament zapłacimy 45 zł, natomiast za telefon 125 zł co da nam łączną miesięczną ratę 170 zł.