Święta zbliżają się wielkimi krokami, a z tej okazji operatorzy przygotowują liczne promocje. Jedną z nich jest ta w sieci Plus. Konkretnie chodzi o ofertę MIX. Pozwoli nam nie tylko na zaoszczędzenie pieniędzy, ale również zyskanie atrakcyjnych bonusów – zaczynając od telefonów za 1 zł, a kończąc na dodatkowym transferze danych.

Plus – lista oferowanych modeli

W większości przypadków oferowane telefony to urządzenia raczej z niższej półki, jednak ich jakość pozwoli nam na swobodne użytkowanie na co dzień. Oto lista proponowanych smartfonów:

  • Samsung Galaxy A10 – 49 zł na start,
  • Huawei Y6 (2019) + pendrive Rey 16 GB – 1 zł na start,
  • Huawei Y5 (2019) + pendrive Yoda 16 GB – 1 zł na start,
  • Motorola Moto G7 Play – 1 zł na start,
  • LG K50s – 99 zł na start.

Warto wspomnieć, że do niektórych modeli producent dołącza akcesoria związane z serią Star Wars.

Plus – oferta MIX

Jeśli chodzi o wspomnianą ofertę MIX otrzymamy w niej następujące usługi. Będzie to 400 minut do wykorzystania na połączenia z numerami stacjonarnymi i komórkowymi. Z kolei wiadomości sms i mms będą w tym przypadku bez limitu. Dodatkowo do naszej dyspozycji jest pakiet Internetu – 4 GB w kraju i 3,3 GB do wykorzystania w krajach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej. Umowę w tym przypadku podpisujemy na okres 24 lub 36 miesięcy – w zależności od wybranego wariantu.

Dla przykładu, jeśli chodzi o ofertę Plus MIX 40/80 wygląda to tak, że pierwsze 12 doładowań musi być po 40 zł, a z kolei kolejne 12 doładowań to dwa razy większy koszt, czyli 80 zł. Po pierwszych 12 doładowaniach możemy przedłużyć umowę, jednak musimy pamiętać, że wtedy jesteśmy zobowiązani do 36 doładowań – każde po 40 zł. Taka świąteczna oferta może być inspiracją na prezent dla naszych najbliższych, a przy okazji możemy znaleźć ciekawe rozwiązanie dla nas samych.