Samsung – nowy model na rynku. Tym razem A30s

Samsung wydał swój kolejny telefon. Tym razem jest to Samsung Galaxy A30s. Propozycja wydaje się być idealna dla osób, które szukają urządzenia ze średniej półki cenowej, a jak wiadomo takich modeli w sklepach znajdziemy naprawdę sporo. Czy najnowszy smarfton od koreańskiego producenta będzie cieszył się sporym zainteresowaniem wśród klientów? To okaże się po pewnym czasie. Teraz jednak znana jest już cena i wiemy, gdzie można kupić wspomniany Galaxy A30s.

Samsung Galaxy A30s – cena i gdzie kupić

Tego smartfona możemy mieć za 1199 zł. Dostępny jest on do kupienia np. w sieci sklepów MediaExpert. Producent przygotował dla nas kilka wariantów kolorystycznych. Mamy do wyboru takie kolory jak: czarny Prism Crush Black, biały Prism Crush White i zielony Prism Crush Green.

Samsung Galaxy A30s – nietypowe plecki

Jednak duży wybór kolorów to nie wszystko co może nas zaskoczyć w tym przypadku, bo oprócz wielu kolorów zdecydowano się również zastosowanie z tyłu obudowy czegoś nietypowego, a mianowicie efektu holograficzne i geometrycznego wzoru. Bez wątpienia telefon będzie rzucał się w oczy większości osobom na ulicy. Oczywiście takie rozwiązanie nie musi się wszystkim podobać. Telefon ten bez problemu posłuży nam jako urządzenie do wykonywania codziennych czynności na mobilnym urządzeniu.