Samsung Galaxy S10 taniej nawet o 130 zł w Play

Teraz w Play kupując telefony Samsung Galaxy S10 i Samsung Galaxy S10+ możemy otrzymać nawet 130 zł rabatu. Promocja obejmuje 3 modele od tego producenta, a rabat otrzymamy tylko i wyłącznie wtedy, gdy zdecydujemy się na abonament. Zatem decydując się na taki wariant możemy naprawdę sporo zaoszczędzić. Zapewne wiele osób zastanawia się co możemy dostać w ramach abonamentu u fioletowego operatora. Za przykład weźmy sobie ofertę SOLO L.

Play – abonament SOLO L

W niej do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na telefony komórkowe i stacjonarne. Identycznie będzie z wiadomościami sms i mms. Do tego dostaniemy oczywiście paczkę Internetu, a dokładnie będziemy mieć do wykorzystania 35 GB danych komórkowych w kraju. Niestety operator nie przewidział w tej ofercie Internetu za granicą. Koszt takiego abonamentu wraz z urządzeniem to 270 zł miesięcznie. Umowę musimy podpisać standardowo na okres 2 lat.

Samsung Galaxy S10 i S10+

Jakie dokładnie konfigurację modeli objęte są promocją? Oto cała lista wraz z cenami:

  • Samsung Galaxy S10 512 GB – od 139 zł na start, rabat do 130 zł,
  • Samsung Galaxy S10+ 512 GB – od 549 zł na start, rabat do 130 zł,
  • Samsung Galaxy S10+ 1 TB – od 1989 zł na start, rabat do 110 zł.

Jeśli chodzi o kolorystykę smartfonów to w sieci Play możemy otrzymać je w kolorach czarnym i białym. Wyjątkiem jest Samsung Galaxy S10+ w wersji 512 GB, który oferowany jest tylko w kolorze czarnym. Dzięki takiej promocji możemy sporo zaoszczędzić, a przy okazji otrzymać jeden z najlepszych smartfonów na rynku.