Samsung Galaxy s10 od Orange – Oferta specjalna

Oferta specjalna na Samsunga Galaxy s10 od Orange zrobiła niemałe zamieszanie na polskim rynku usług telekomunikacyjnych. Nic dziwnego, ponieważ pomarańczowy operator zaproponował nowym klientom nie tylko posiadanie jednego z najnowocześniejszych urządzeń oferowanych przez koreańskiego producenta, ale również atrakcyjne warunki trwające przez cały okres trwania umowy

Oferta specjalna na Samsunga Galaxy s10 od Orange była prawdziwą sensacją. Pomarańczowy operator, nie jest jedyną firmą telekomunikacyjną oferującą ten konkretny model telefonu, lecz jednocześnie zaproponował on nowym klientom, osobom przenoszącym numer od innego operatora, przedłużającym umowę w Orange lub przechodzącym z oferty na kartę na abonament w Orange atrakcyjne warunki, obok których wiele osób nie będzie w stanie przejść obojętnie. Co warto zaznaczyć, klienci decydujący się na skorzystanie z najnowszej oferty specjalnej na Samsunga Galaxy s 10 od Orange zobowiązani są do podpisania umowy, która zawierana jest na okres wynoszący 24 miesiące.

Co oprócz Samsunga Galaxy S10 otrzymają klienci Orange?

Gwoździem programu, który wiele osób przyprawia o szybsze bicie serca jest oczywiście jeden z najnowszych smartfonów koreańskiego producenta – Samsung Galaxy s10. Niewątpliwie jest to model telefonu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Doskonałym uzupełnieniem oferty są atrakcyjne warunki umowy, które dla nowych i obecnych klientów przygotował pomarańczowy operator. W ramach abonamentu Orange, użytkownicy otrzymują Internet w telefonie bez limitu danych (* 10 GB z pełną prędkością, w tym 4,17 GB do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej, a później prędkość zostaje ograniczona do 1Mb/s), nielimitowane SMS, MMS i rozmowy na terenie całego kraju oraz 100 minut do wykorzystania na rozmowy międzynarodowe (Europa, USA, Kanada).

Koszt abonamentu Orange z Samsungiem Galaxy s10

Miesięczne zobowiązanie klienta z telefonem Samsung wynosi 171,99 w tym rata za urządzenie 122zł/mies, i Abonament 49,99zł/mies, (po uwzględnieniu rabatów w wysokości 5zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz kolejne 5zł za wyrażenie zgody marketingowej). Brak wyrażenia zgody na te usługi skutkuje podwyższeniem kwoty comiesięcznego zobowiązania o ich równowartość. Dodatkowo klient zobowiązany jest do opłacenia opłaty na start w wysokości 299 złotych i jednorazowej opłaty aktywacyjnej 49,99 zł.

Oferta jest ograniczona czasowo a dostępność telefonu jest możliwa do wyczerpania zapasów magazynowych. Cena na 30.04.2019 r.