Samsung Galaxy Fold w Orange za 0 zł wraz z Galaxy Buds

Samsung Galaxy Fold to smartfon, który ze względu na wiele problemów z ekranem pojawił się na rynku ze sporym opóźnieniem. Dzisiaj bez problemu możemy kupić go w sklepach, ale również oferują go operatorzy. Jednym z nich jest Orange. Wspomnianego smartfona możemy mieć tam już od 0 zł na start. Co więcej otrzymamy do niego jeszcze słuchawki Galaxy Buds. Cała oferta dotyczy abonamentu, a pomarańczowy operator daje nam do wyboru aż 4 pakiety w różnych wariantach cenowych.

Orange – Plan Mobilny 75

Najdroższym z nich jest Plan Mobilny 75 i to właśnie o nim chciałbym napisać nieco więcej i przedstawić co w nim otrzymamy. Zatem w tym abonamencie od Orange do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy, wiadomości sms i mms zarówno na telefony komórkowe i stacjonarne oraz do wszystkich sieci. Jest to już pewnego rodzaju standard, jeśli chodzi o abonamenty u wielu operatorów. Poza tym wszystkim będziemy mogli skorzystać z paczki Internetu – 30 GB do wykorzystania na terenie naszego kraju oraz 6,3 GB w krajach UE.

Koszt samego abonamentu jak można się domyślić to 75 zł miesięcznie, a umowę musimy podpisać na 2 lata lub w niektórych wariantach również na 3.

Samsung Galaxy Fold tylko w salonach Orange

Wspomniane wcześniej słuchawki posiadają kewlarową osłonę, dzięki czemu są dużo bardziej wytrzymałe. Telefon od Samsunga możemy nabyć tylko i wyłącznie w salonach operatora i nie ma możliwości zakupu go za pośrednictwem Internetu.

Orange – ceny na start z Galaxy Fold

Jak prezentują się opłaty startowe w poszczególnych wariantach? Wcześniej pisałem o tym, że operator daje nam do wyboru 4 abonamenty, a są nimi: Plan Mobilny 35, Plan Mobilny 45, Plan Mobilny 55 oraz Plan Mobilny 75. W każdym z nich wysokość opłat miesięcznych i startowych jest inna.

Decydując się na pierwszy z wariantów z Galaxy Fold zapłacimy na start 8999 zł, jednak wtedy jesteśmy zwolnieni z jakichkolwiek opłat miesięcznych. W przypadku drugiego planu opłata na start wynosi 2199 zł. Dodatkowo co miesiąc musimy płacić 283 zł. Z kolei Plan Mobilny 55 wyniesie nas 331 zł na miesiąc, a do tego będziemy musieli uiścić opłatę startową w wysokości 999 zł. Ostatnia opcja to przedstawiany wcześniej Plan Mobilny 75 w przypadku, którego na start płacimy 599 zł oraz 338 zł miesięcznie.

Orange – przedłużenie umowy i tańsze opłaty

Nieco inaczej sprawa wygląda, jeśli jesteśmy już klientami sieci Orange i przedłużamy umowę zmieniając przy tym telefon. W tym wypadku przy wyborze Planu Mobilnego 35 płacimy 8999 zł na start bez żadnych opłat co miesiąc. Jeśli decydujemy się na jedną z ofert: Plan Mobilny 45, Plan Mobilny 55 lub Plan Mobilny 75 to nie płacimy na start ani złotówki, ale z kolei opłaty miesięczne wyniosą odpowiednio: 375 zł, 373 zł, 363 zł.

Jak widać możliwości u pomarańczowego operatora jest całkiem sporo i trzeba przyznać, że każda z propozycji jest atrakcyjna. Wcale nie jest to reguła, że za innowacyjny telefon trzeba płacić bardzo dużo pieniędzy.