Samsung Galaxy A50 w Plushu już od 49 zł

W sieci Plush możemy kupić smartfona Samsung Galaxy A50 za jedyne 49 zł na start. Jest to akcja promująca ten model i trzeba przyznać, że wydaje się to być niezwykle atrakcyjna oferta.

Plush – oferta abonamentowa z telefonem Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 w cenie 49 zł może być nasz, jeżeli zdecydujemy się na abonament Plush ABO, w którym do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci zarówno na numery komórkowe jak i stacjonarne. Tak samo sytuacja będzie wyglądać z wiadomościami sms i mms.

Jednym słowem operator oferuje nam nielimitowany abonament przez co nie musimy się martwić, że zostaniemy narażeni na dodatkowe koszty. Dodatkowo otrzymujemy jeszcze pakiet Internetu, a jest to 15 GB transferu w kraju i 2,5 GB limitu w krajach Unii Europejskiej. Umowę podpisujemy standardowo na dwa lata. Ceny za powyższą ofertę rozpoczynają się od 68 zł na miesiąc.

Plush – raty za Samsunga Galaxy A50

Ponadto musimy pamiętać, że oprócz samej podstawowej opłaty abonamentowej mamy konieczność płacenia rat za samo urządzenie. Ich wysokość uzależniona jest od ilości rat – do wyboru mamy dwa warianty. Pierwszy z nich to 24 raty. W tym przypadku opłata za telefon Samsung Galaxy A50 wyniesie 65 zł miesięcznie.

Drugi wariant przewiduje 36 rat po 43 zł na miesiąc. Będą one doliczone do abonamentu. Samsung Galaxy A50 w Plushu możemy otrzymać aż w czterech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym, kolarowym oraz niebieskim.