Samsung Galaxy A50 Orange abonament

Od czasu do czasu w sieciach komórkowych pojawiają się nowe promocje. Najczęściej dotyczą one konkretnych modeli urządzeń i trwają przez stosunkowo krótki czas.

Promocja w Orange na Samsunga Galaxy A50

Tak właśnie jest obecnie w sieci Orange. Pojawiła się tam promocja dotycząca smartfona ze średniej półki, czyli Samsunga Galaxy A50. Jeśli zdecydujemy się na abonament z tym urządzeniem możemy mieć je taniej aż o prawie 300 zł. Może być to abonament bez limitu w Orange z 15 lub 30 GB transferu danych czy także pełny pakiet łączony Orange Love.

Zakres abonamentu w Orange

Co jeszcze oprócz Internetu otrzymamy w abonamencie Orange? Będą to nielimitowane rozmowy zarówno na telefony komórkowe jak i stacjonarne. Bardzo podobnie będzie z wiadomościami sms i mms, które również będą bez limitu. W dodatku w jednym z nich poza transferem na terenie naszego kraju otrzymamy również Internet w krajach Unii Europejskiej w ilości 4,6 GB. Koszt takiego abonamentu to około 140 zł miesięcznie. Umowę musimy podpisać na 2 lata.

Tańszy telefon Samsung Galaxy A50

Jeśli chodzi o samą promocję to polega ona na obniżeniu rat za ten model telefonu co przez całą umowę pozwoli nam zaoszczędzić 288 zł. W sieci Orange telefon Samsung Galaxy A50 dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych – niebieskim, białym, pomarańczowym oraz czarnym. Według zapowiedzi już niedługo w tej sieci ma pojawić się promocja na inny telefon z kolei ten model miałby wrócić do swojej starej ceny. Dzięki takiej promocji decydując się na abonament możemy sporo zaoszczędzić.