Ranking ofert na kartę – lipiec 2018

To jest lipcowy ranking. Sprawdź ranking z października >>

1. a2mobile

W tym przypadku liderów jest dwóch. Pierwszym z nich jest operator a2mobile, który oferuje swoim klientom nielimitowane połączenia i wiadomości tekstowe oraz 5 GB Internetu. Po wykorzystaniu transferu danych szybkość łączą spada To jedna z najnowszych i najatrakcyjniejszych ofert dostępnych na rynku. Kolejnym atutem tego operatora jest bezpłatny dostęp do mediów społecznościowych oraz usługa Wi-Fi Calling. Cena pakietu wynosi tylko 19,90.

2. Orange

Drugą firmą, która proponuje bardzo zbliżoną ofertę jest Orange z planem taryfowym 25 GB (z czego 10GB to pakiet podstawowy, reszta stanowi bonus). Jest to nowość na polskim rynku od tego operatora. W ramach usług otrzymujemy rozmowy i sms-y bez limitu oraz 25 GB Internetu za 25 złotych miesięcznie. Warto dodać, że za systematyczne doładowania konta można się spodziewać dodatkowego 1 GB transferu danych. Kolejną zaletą tej oferty jest to, że w pakiecie otrzymujemy także roaming w krajach Unii Europejskiej bez ponoszenia dodatkowych opłat. Klienci tej sieci nie mogą jednak liczyć na nielimitowane >MMS-y.

3. njuMobile

Na trzecim miejscu znajduje się plan taryfowy njuMobile, w którym oprócz połączeń i wiadomości tekstowych bez limitu otrzymamy 10 GB Internetu. Cena takich usług wynosi 29 złotych, jednakże warto pamiętać o tym, że jest to oferta prepaid więc konto możemy doładowywać z taką częstotliwością jaką chcemy (raz w miesiącu lub rzadziej).

4. Plush

Na czwartym miejscu w rankingu ofert na kartę znalazł się także Plush z ofertą Nowy Plush 10 GB. Jak można się domyśleć operator proponuje nam minuty i wiadomości tekstowe bez nakładania żadnych limitów a do tego dostajemy 10 GB transferu internetowego. Cena pakietu wynosi 25 złotych. Warto dodać, że pakiet ten może odnowić się automatycznie po miesiącu pod warunkiem posiadania wystarczającej ilości pieniędzy na koncie.

Twoja ocena