Ranking ofert na kartę – lipiec 2018

To jest lipcowy ranking. Sprawdź ranking z października >>

1. a2mobile

W tym przypadku liderów jest dwóch. Pierwszym z nich jest operator a2mobile, który oferuje swoim klientom nielimitowane połączenia i wiadomości tekstowe oraz 5 GB Internetu. Po wykorzystaniu transferu danych szybkość łączą spada To jedna z najnowszych i najatrakcyjniejszych ofert dostępnych na rynku. Kolejnym atutem tego operatora jest bezpłatny dostęp do mediów społecznościowych oraz usługa Wi-Fi Calling. Cena pakietu wynosi tylko 19,90.

2. Orange

Drugą firmą, która proponuje bardzo zbliżoną ofertę jest Orange z planem taryfowym 25 GB (z czego 10GB to pakiet podstawowy, reszta stanowi bonus). Jest to nowość na polskim rynku od tego operatora. W ramach usług otrzymujemy rozmowy i sms-y bez limitu oraz 25 GB Internetu za 25 złotych miesięcznie. Warto dodać, że za systematyczne doładowania konta można się spodziewać dodatkowego 1 GB transferu danych. Kolejną zaletą tej oferty jest to, że w pakiecie otrzymujemy także roaming w krajach Unii Europejskiej bez ponoszenia dodatkowych opłat. Klienci tej sieci nie mogą jednak liczyć na nielimitowane >MMS-y.

3. njuMobile

Na trzecim miejscu znajduje się plan taryfowy njuMobile, w którym oprócz połączeń i wiadomości tekstowych bez limitu otrzymamy 10 GB Internetu. Cena takich usług wynosi 29 złotych, jednakże warto pamiętać o tym, że jest to oferta prepaid więc konto możemy doładowywać z taką częstotliwością jaką chcemy (raz w miesiącu lub rzadziej).

4. Plush

Na czwartym miejscu w rankingu ofert na kartę znalazł się także Plush z ofertą Nowy Plush 10 GB. Jak można się domyśleć operator proponuje nam minuty i wiadomości tekstowe bez nakładania żadnych limitów a do tego dostajemy 10 GB transferu internetowego. Cena pakietu wynosi 25 złotych. Warto dodać, że pakiet ten może odnowić się automatycznie po miesiącu pod warunkiem posiadania wystarczającej ilości pieniędzy na koncie.